2017/06/11

Beata Tyszkiewicz znów w szpitalu. Co dzieje się z aktorką?

W ubiegłym tygodniu Beata Tyszkiewicz trafiła do szpitala po przebytym zawale. Placówkę opuściła w poniedziałek i czuła się dobrze. Niestety, teraz jej problemy zdrowotne ponownie się nasiliły.
Pani #BeataTyszkiewicz parę dni temu trafiła do szpiatal ❤ życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia 😙 więcej szczegółów na 👉 #viva.pl tam rozmowa z #gwiazdą naszej dziennikarki #KrystynaPytlakowska 👌 u nas @wspomnienia @viva_magazyn #photo by @bartekwieczorek #styling@czaja_wyczaja @makeupwiedenski #follow #vivamagazyn #love ❤❤❤W ubiegłym tygodniu 79-letnia aktorka przeszła 
zawał serca. Aktorka trafiła do szpitala z bólami w klatce piersiowej. Konieczna była operacja udrożnienia tętnicy wieńcowej. Zabieg miał przebiec bez żadnych komplikacji, a aktorka opuściła szpital na początku tego tygodnia.

W rozmowie z „Faktem” Tyszkiewicz zapewniała, że czuje się dobrze i że medialne publikacje bywają przesadzone. „W mediach pokazują się różne rzeczy. Wszystko jest dobrze, wszystko jest w porządku. Obecnie jestem w Aninie na badaniach. Będę w poniedziałek w domu, wtedy będziemy sobie mogli pogadać o wszystkim” – mówiła wówczas.

Po opuszczeniu szpitala Beata Tyszkiewicz nie zmieniła swoich nawyków. Wbrew zaleceniom specjalistów nadal pali papierosy. Jak donosi „Super Express”, w ubiegły czwartek aktorka ponownie musiała zostać przewieziona do szpitala, trafiając oddział intensywnej terapii Instytutu Kardiologii w Aninie. 79-letnia Tyszkiewicz będzie musiała spędzić tam kolejny weekend i przejść dalsze badania. Lekarze podjęli decyzję o przeprowadzeniu koronarografii naczyń wieńcowych. Ma ona wykazać, czy któraś z tętnic odżywiających serce jest zapchana.

Życzę pani Beacie powrotu do zdrowia , a papierosy ??? No cóż niejednego zgubiły ale .....

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz