2017/06/11

Faceci nie mogą już rozkraczać się w komunikacji miejskiej. Oficjalny zakaz wszedł w życie *********** No cóż panowie ,koniec rozkraczania , przynajmniej w Madrycie hahaaaaaaa

Przykład rozkraczonego mężczyzny w metrzePrzynajmniej w Madrycie, bo właśnie tam w środkach komunikacji miejskiej pojawiły się wymowne grafiki. Zakaz traktowany jest na równi z tym zabraniającym palenia papierosów i słuchania muzyki bez odpowiedniego sprzętu.
Rozkraczony "samiec alfa" w komunikacji miejskiej to obrazek Decyzja o podjęciu oficjalnej walki z rozkraczającymi się pasażerami spotkała się nie tylko z uznaniem mieszkańców stolicy Hiszpanii. Zdjęcia plakatów, które zawisły w pociągach i autobusach szybko obiegły sieć i cieszą się coraz większym zainteresowaniem mediów. Być może już wkrótce inne europejskie miasta wezmą przykład z Madrytu i zakaz stanie się powszechny, za co mocno trzymamy kciuki.międzynarodowy, doskonale znany również w Polsce. Zajmującego półtorej siedzenia pasażera płci męskiej szczególnie łatwo spotkać w warszawskim metrze, chociaż przedstawicieli odrażającego kobiety i bardziej kulturalnych mężczyzn gatunku z powodzeniem znajdziemy też w autobusach i tramwajach w mniejszych miastach.
O komfort podróżujących postanowiły zadbać władze Madrytu. To właśnie tam w środkach komunikacji miejskiej pojawiły się wymowne grafiki, które informują o zakazie rozkraczania się. Zakaz traktowany jest na równi z tym zabraniającym palenia papierosów i słuchania muzyki bez odpowiedniego sprzętu. Dodatkowo opatrzony jest hasłem "Szanuj przestrzeń innych".Decyzja o podjęciu oficjalnej walki z rozkraczającymi się pasażerami spotkała się nie tylko z uznaniem mieszkańców stolicy Hiszpanii. Zdjęcia plakatów, które zawisły w pociągach i autobusach szybko obiegły sieć i cieszą się coraz większym zainteresowaniem mediów. Być może już wkrótce inne europejskie miasta wezmą przykład z Madrytu i zakaz stanie się powszechny, za co mocno trzymamy kciuki.

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze
Esta es la señal de los autobuses de la @EMTmadrid para respetar el espacio de los demás y evitar el http://bit.ly/2sQf1Ya

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz