2017/06/17

Senator PiS była na imprezie, gdzie kpiono ze Smoleńska! /************ No cóż pani senator powinna natychmiast opuścić szeregi partii , wszak liczy się jakość nie ilość !!!!!

Jakiś czas temu informowaliśmy na naszym portalu o skandalicznej imprezie, którą ujawnił dziennikarz “Gazety Polskiej Codziennie” Piotr Nisztor. Była to zabawa organizowana przez Hutę Miedzi w Głogowie należącą do państwowego giganta KGHM. Na zamieszczonych przez Nisztora zdjęciach widać uśmiechnięte od ucha do ucha hostessy przebrane za stewardessy, makietę samolotu z dziobem wbitym w ziemię i oznaczoną napisem “TU POLEWAJ”. Jak się okazuje, na tym absolutnie skandalicznym przyjęciu obecna była senator Prawa i Sprawiedliwości Dorota Czudowska!Jak tłumaczy polityk PiS w rozmowie z “Faktem” dopiero, kiedy wychodziła z sali zauważyła coś niepokojącego – czyli makietę samoloty. Wtedy senator miała poprosić swoją asystentkę o interwencję w tej sprawie. Tłumaczenia senator wydają się być mało przekonywujące i twierdzi ona, że na głównej sali nie było tego typu kpin ani wyszydzania ofiar tragedii w Smoleńsku:W czasie, gdy byłam na głównej sali, nie było ani żadnych aluzji, ani drwin z katastrofy smoleńskiej. Warto przypomnieć zdecydowaną reakcję władz na tę okraszoną wątpliwie humorystycznym wątkiem zabawę. Posadę dyrektora Huty stracił Andrzej Szydło. Obecność pani senator Doroty Czudowskiej na tego typu przyjęciu, a szczególnie fakt, że nie podjęła zdecydowanej interwencji i nie zażądała zakończenia kpin z ofiar Smoleńska bardzo źle świadczy o polityk PiS. Fakt, że prosiła o interwencję swoją asystentkę pokazuje, że niezbyt przejęła się faktem wyszydzania Smoleńska.Sprawa ta pokazuje, jak bardzo sączone z mediów obrazy i przekaz o ciągłych kpinach, żartach i aluzjach do Smoleńska działa na ludzi, nawet tych, którzy biorą publiczne pieniądze za reprezentowanie nas w parlamencie, a w Smoleńsku stracili partyjnych kolegów i znajomych. Robienie sobie kpin, żartów i aluzji na temat czyjejś śmierci jest sprawą obrzydliwą i dobrze, że zostały wyciągnięte konsekwencje wobec ludzi odpowiedzialnych za zabawę w Głogowie. To samo powinno spotkać panią senator, gdyż wyraźnie zapomniała o swoich obowiązkach i nie sprzeciwiła się stanowczo tym działaniom.To, że w niektórych kręgach towarzyskich kpiny z Boga, Polski, katolików są dobrze widziane i są znakiem przynależności do jakichś grupek absolutnie nie usprawiedliwia takiego zachowania, ani tolerowania czegoś takiego. Tym bardziej, że impreza była finansowana ze środków publicznych i zarówno pracownicy Huty Miedzi w Głogowie, jak i senator Dorota Czudowska są opłacani z naszych podatków. Nie może być zgodny na takie zachowania ani na uczestnictwo w nich polityków partii rządzącej. To jest plucie w twarz rodzinom ofiar po raz kolejny!

Źródło: teFakty.pl http://tefakty.pl/2017/06/17/senator-pis-byla-na-imprezie-gdzie-kpiono-ze-smolenska-zobacz-nowe-echa-skandalu-w-kghm/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz