2014/10/17

3 LATKA SAMA WYSZŁA Z PRZEDSZKOLA???????????????????

Z  OLSZTYŃSKIEGO  przedszkola  wyszła   sobie  3  latka  .  Podczas  leżakowania   wstała  ,  na  piżamkę   włożyła  bluzę  i  poszła  sobie  do  centrum  Olsztyna  .  Przechodnie  zainteresowali  się  mała  dziewczynką   idącą  samą   ulicą  i  zatrzymali  ziewczynke z   zapytaniem  gdzie  idzie  sama  . Trzylatka wyjaśniła    , że  wyszła  z  przedszkola  i  poszła  do  mamy  ,  bo  za  nią sie  stęskniła  .Ponieważ  przedszkole  znajduje  sie  w  centrum  ,  ruch  jest  duży  .  Tylko  dzięki  temu  ,  że  przechodnie  sie  nia  zainteresowali mogłoby  sie  to  źle  skończyć .  A  teraz   prokuratura  sie  zajmie  jakim  cudem 3  latka  niepostrzezenie  opuściła  przedszkole  .  Wychowawczymi  już  poleciała  z  pracy  ale  będą   prowadzone  rozmowy  co  zawiodło  i  jak  to  zmienić  zeby  sytuacja  się  nie  powtórzyła  .                                                                                                                                          G,B                                                                                                        

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz