Z OLSZTYŃSKIEGO przedszkola wyszła sobie 3 latka . Podczas leżakowania wstała , na piżamkę włożyła bluzę i poszła sobie do centrum Olsztyna . Przechodnie zainteresowali się mała dziewczynką idącą samą ulicą i zatrzymali ziewczynke z zapytaniem gdzie idzie sama . Trzylatka wyjaśniła , że wyszła z przedszkola i poszła do mamy , bo za nią sie stęskniła .Ponieważ przedszkole znajduje sie w centrum , ruch jest duży . Tylko dzięki temu , że przechodnie sie nia zainteresowali mogłoby sie to źle skończyć . A teraz prokuratura sie zajmie jakim cudem 3 latka niepostrzezenie opuściła przedszkole . Wychowawczymi już poleciała z pracy ale będą prowadzone rozmowy co zawiodło i jak to zmienić zeby sytuacja się nie powtórzyła . G,B 2014/10/17
3 LATKA SAMA WYSZŁA Z PRZEDSZKOLA???????????????????
Z OLSZTYŃSKIEGO przedszkola wyszła sobie 3 latka . Podczas leżakowania wstała , na piżamkę włożyła bluzę i poszła sobie do centrum Olsztyna . Przechodnie zainteresowali się mała dziewczynką idącą samą ulicą i zatrzymali ziewczynke z zapytaniem gdzie idzie sama . Trzylatka wyjaśniła , że wyszła z przedszkola i poszła do mamy , bo za nią sie stęskniła .Ponieważ przedszkole znajduje sie w centrum , ruch jest duży . Tylko dzięki temu , że przechodnie sie nia zainteresowali mogłoby sie to źle skończyć . A teraz prokuratura sie zajmie jakim cudem 3 latka niepostrzezenie opuściła przedszkole . Wychowawczymi już poleciała z pracy ale będą prowadzone rozmowy co zawiodło i jak to zmienić zeby sytuacja się nie powtórzyła . G,B
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
.gif)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz