W Woli MIĘDRZECHOWSKIEJ 19 LATEK GNĘBIŁ KSIĘDZA BO MU SIĘ JEGO KAZANIA NIE PODOBAŁY !!!!!!!!!! 19 latek nie bardzo zrównoważony był bo tak go wkurzały głupie kazania niedzielne księdza , ze postanowił się zemścić na ksiedziu . To mu szyby wytłukł w samochodzie , to mu wypuścił gołębie , to powybijał szyby w stajniach i w szklarni . Jakoś policja się tym specjalnie nie przejęła bo nic nie zrobili młodemu wandalowi . Do tej pory nic mu nie zrobili za niska szkodliwość społeczna czynu , ale teraz go złapali i po dodaniu 2 do 2 to tym razem się nie wyłga . Posiedzi 2 lata albo zawiasy dostanie , ale czy go to czegoś nauczy ============ wątpię !!!!!!!!!!!!!!! G.B2014/10/17
KSIĄDZ DOSTAŁ ZA SWOJE , BO JEGO KAZANIA DO DUPY BYŁY
W Woli MIĘDRZECHOWSKIEJ 19 LATEK GNĘBIŁ KSIĘDZA BO MU SIĘ JEGO KAZANIA NIE PODOBAŁY !!!!!!!!!! 19 latek nie bardzo zrównoważony był bo tak go wkurzały głupie kazania niedzielne księdza , ze postanowił się zemścić na ksiedziu . To mu szyby wytłukł w samochodzie , to mu wypuścił gołębie , to powybijał szyby w stajniach i w szklarni . Jakoś policja się tym specjalnie nie przejęła bo nic nie zrobili młodemu wandalowi . Do tej pory nic mu nie zrobili za niska szkodliwość społeczna czynu , ale teraz go złapali i po dodaniu 2 do 2 to tym razem się nie wyłga . Posiedzi 2 lata albo zawiasy dostanie , ale czy go to czegoś nauczy ============ wątpię !!!!!!!!!!!!!!! G.B
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
.gif)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz