2014/09/23

Kraksa koło Zakopianki---słodka

NA   łuku  drogowym  w  Naprawie   w  Małopolskim   doszło  do  zderzenia  dwóch   samochodów  ciężarowych.  Kierowca   jednego   nie  wyrobił   na   łuku  drogi  uderzył  w   drugi  samochód  ciężarowy  .  W wyniku   zderzenia   na  Zakopiankę   wysypało  się  20 ton  słodyczy  .  Jeden  z  kierowców   został  zakleszczony  w  kabinie  i  dopiero  straż   jego  wydostała  i  przetransportowała  do  szpitala  w  Krakowie  śmigłowcem . No  i  tym   sposobem   dzieci  z  Zakopianki  będą    miały  na  długo  słodyczy  bo cukierki  rozsypały  się   wszędzie  ale  wątpię  żeby  policja   cukierkami  się  zajmowała  .  Wiadomo  co  było  przyczyną   wypadku  ,  nie  ma  wiadomości  na   temat   trzeźwości   kierowców  .  I  znowu   wypadek   samochodowy  .  Brak  słów  .                        G.,B

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz