NA łuku drogowym w Naprawie w Małopolskim doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Kierowca jednego nie wyrobił na łuku drogi uderzył w drugi samochód ciężarowy . W wyniku zderzenia na Zakopiankę wysypało się 20 ton słodyczy . Jeden z kierowców został zakleszczony w kabinie i dopiero straż jego wydostała i przetransportowała do szpitala w Krakowie śmigłowcem . No i tym sposobem dzieci z Zakopianki będą miały na długo słodyczy bo cukierki rozsypały się wszędzie ale wątpię żeby policja cukierkami się zajmowała . Wiadomo co było przyczyną wypadku , nie ma wiadomości na temat trzeźwości kierowców . I znowu wypadek samochodowy . Brak słów . G.,B
2014/09/23
Kraksa koło Zakopianki---słodka
NA łuku drogowym w Naprawie w Małopolskim doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Kierowca jednego nie wyrobił na łuku drogi uderzył w drugi samochód ciężarowy . W wyniku zderzenia na Zakopiankę wysypało się 20 ton słodyczy . Jeden z kierowców został zakleszczony w kabinie i dopiero straż jego wydostała i przetransportowała do szpitala w Krakowie śmigłowcem . No i tym sposobem dzieci z Zakopianki będą miały na długo słodyczy bo cukierki rozsypały się wszędzie ale wątpię żeby policja cukierkami się zajmowała . Wiadomo co było przyczyną wypadku , nie ma wiadomości na temat trzeźwości kierowców . I znowu wypadek samochodowy . Brak słów . G.,B
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz