2014/09/23

ŚMIERĆ 3 LATKI

W  Pajęcznie   doszło  do   strasznej   tragedii .  Kobieta   z  3  letnim   dzieckiem  szła  do  sklepu    .  W sklepie   spotkała  przygodnych   mężczyzn    którzy   jej   zaproponowali   przejazdzkę   samochodem    ,  Najpierw   jeden  z  nich   prowadził  ,  potem   dali   prowadzić   kobiecie  .  Wszyscy   byli  pijani  .  Dziecko    siedziało  z  tylu  ,  nie   miało   fotelika  .  Pijana   kobieta  w  pewnym   momencie   zjechała  z  drogi  i  uderzyła  w  drzewo  .  32   latka   straciła   córeczkę,  trafi  na  długo  do  więzienia    i  będzie    miała   czas   na   przemyślenie  .  Pozostali   towarzysze  od  kieliszka   też   jako   podejrzani   zasiądą   na   ławie  oskarżonych  ,bo  oni  również  prowadzili  auto  pod  wpływem  .   Zginęła  3  letnia   dziewczynka  która    żyła   z  rodzicami    pijakami  i   wiele    przeszła   choć   miała   dopiero  3  latka  .                                                                                                                                                                     G.B


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz