W Pajęcznie doszło do strasznej tragedii . Kobieta z 3 letnim dzieckiem szła do sklepu . W sklepie spotkała przygodnych mężczyzn którzy jej zaproponowali przejazdzkę samochodem , Najpierw jeden z nich prowadził , potem dali prowadzić kobiecie . Wszyscy byli pijani . Dziecko siedziało z tylu , nie miało fotelika . Pijana kobieta w pewnym momencie zjechała z drogi i uderzyła w drzewo . 32 latka straciła córeczkę, trafi na długo do więzienia i będzie miała czas na przemyślenie . Pozostali towarzysze od kieliszka też jako podejrzani zasiądą na ławie oskarżonych ,bo oni również prowadzili auto pod wpływem . Zginęła 3 letnia dziewczynka która żyła z rodzicami pijakami i wiele przeszła choć miała dopiero 3 latka . G.B2014/09/23
ŚMIERĆ 3 LATKI
W Pajęcznie doszło do strasznej tragedii . Kobieta z 3 letnim dzieckiem szła do sklepu . W sklepie spotkała przygodnych mężczyzn którzy jej zaproponowali przejazdzkę samochodem , Najpierw jeden z nich prowadził , potem dali prowadzić kobiecie . Wszyscy byli pijani . Dziecko siedziało z tylu , nie miało fotelika . Pijana kobieta w pewnym momencie zjechała z drogi i uderzyła w drzewo . 32 latka straciła córeczkę, trafi na długo do więzienia i będzie miała czas na przemyślenie . Pozostali towarzysze od kieliszka też jako podejrzani zasiądą na ławie oskarżonych ,bo oni również prowadzili auto pod wpływem . Zginęła 3 letnia dziewczynka która żyła z rodzicami pijakami i wiele przeszła choć miała dopiero 3 latka . G.B
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz