2014/12/13

A JAKBY TAM BYŁA ERKA ?????????????????????

  Tak  wyglądała  Wisłostrada  w  Warszawie  w  sobotę  około  południa  ,  te  wszystkie  autokary  to  pielgrzymki  z  całego  kraju  na  błazenadę  KACZORA  .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz