FOCH
2014/12/13
A JAKBY TAM BYŁA ERKA ?????????????????????
Tak wyglądała Wisłostrada w Warszawie w sobotę około południa , te wszystkie autokary to pielgrzymki z całego kraju na błazenadę KACZORA .
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz