2014/12/13

CD O MARSZU KACZORA

  Kaczor   nadal   twierdzi  ,  że  wybory  zostały   sfałszowane  i  co  by   nie  powiedzieć  to  PiS  wygrało  wybory  ,  a  ten  marsz   z  rocznicę  stanu   wojennego   to  tani  chwyt  i  pokazuje  jak  zdesperowany  jest  Kaczyński   i  zrobi  wszystko  ,  żeby  przyszłe  wybory  wygrał  PiS  .   Dalej  wygaduje   głupoty  i   nikt   nie  może   nic  z  nim  zrobić  tak  jak  z  papą  Rydzykiem  .  Ja  bym  z  nimi  dawno  porządek   zrobiła  ,  ale  jak  widać   to  oni   robią  balona  z  nas  .   Może   do  końca  nie  jest  cacy   bo  wszystko  jest  ale  kasy  nie  ma  a  wtedy  kasa  była  ale  niczego  nie  było  ale  nic  za  darmo  ,  coś  za  coś  ,  wybraliśmy  demokrację  więc  ją  mamy  ,  ale  trudno  patrzeć  na  to  co  wyrabia  Kaczor  ,  bo  on  by  chciał  żeby  on  mógł  pier........ ć  dyrdymały  ale  żeby  to  działało  w  jedną  stronę  .                                                                                                         Niedawno  spotkałam  dawno  nie  widzianą  przyjaciółkę  i  ona  i  powiedziała  ,  że  ona  nie  narzeka  na  Kaczyńskiego  bo  za  jego  rządów  żyło  jej  się  dużo  lepiej  .  Ja  się  jej  zapytałam  jak  miał  na  imię  Kaczyński  za  rządów  którego  żyło  jej  się  lepiej ,  a  ona  mi  powiedziała  ,    że  Lech  więc   ja   jej  na   to  ,  że  choć  to  idealna   kopia  tamtego   ale  wnętrze  zupełnie  inne  ............................................   .                                                                                                                                              


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz