2014/12/13
CD O MARSZU KACZORA
Kaczor nadal twierdzi , że wybory zostały sfałszowane i co by nie powiedzieć to PiS wygrało wybory , a ten marsz z rocznicę stanu wojennego to tani chwyt i pokazuje jak zdesperowany jest Kaczyński i zrobi wszystko , żeby przyszłe wybory wygrał PiS . Dalej wygaduje głupoty i nikt nie może nic z nim zrobić tak jak z papą Rydzykiem . Ja bym z nimi dawno porządek zrobiła , ale jak widać to oni robią balona z nas . Może do końca nie jest cacy bo wszystko jest ale kasy nie ma a wtedy kasa była ale niczego nie było ale nic za darmo , coś za coś , wybraliśmy demokrację więc ją mamy , ale trudno patrzeć na to co wyrabia Kaczor , bo on by chciał żeby on mógł pier........ ć dyrdymały ale żeby to działało w jedną stronę . Niedawno spotkałam dawno nie widzianą przyjaciółkę i ona i powiedziała , że ona nie narzeka na Kaczyńskiego bo za jego rządów żyło jej się dużo lepiej . Ja się jej zapytałam jak miał na imię Kaczyński za rządów którego żyło jej się lepiej , a ona mi powiedziała , że Lech więc ja jej na to , że choć to idealna kopia tamtego ale wnętrze zupełnie inne ............................................ .
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
.jpg)


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz