

Ja nie rozumiem jak mu się udało skaptować ludzi filmu i to światłych ludzi , ja sobie myślę , że może cały pikuś tkwi w tym , że za nim poszli ludzie religijni , tacy dla których wiara ma w życiu duchowym pierwsze miejsce . Kaczor powiedział , że zebrali się tam ludzie tacy jak byli więźniowie obozów , internowani oraz tacy którzy uważają , że nasza demokracja jest poważnie zagrożona , media i dziennikarze są ograniczani i w ogóle trzeba uwolnić kraj , a ja się pytam od czego czy od kogo , bo od takiego pajaca który ośmiesza nasz kraj na arenie między narodowej - na pewno . Nie możemy zapominać jaką funkcję pełni Tusk , ale jeśli o niego chodzi to jest kul , bo puki on rządził w kraju Kaczor aż tak nie rozrabiał i mimo woli pokazuje mądrość Tuska a to jest ostatnie czego by chciał , ale tak czy siak Polska jest na świeczniku a to na pewno nie jest dobre dla naszego kraju , polityki zagranicznej itp, itd .

I kogo tu mamy , jak nic mocherówkę papy Rydzyka .
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz