2020/01/07

Paweł Królikowski zostanie w szpitalu na dłużej. Jego żona komentuje: "Wkradła się infekcja"

Paweł KrólikowskiPaweł Królikowski przebywa w szpitalu. Żona aktora, Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie odstępuje go na krok. Teraz ujawniła, w jakim stanie jest jej mąż. Paweł Królikowski trafił do szpitala tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Aktor w dalszym ciągu przebywa na oddziale neurochirurgii. Choć rodzina zapewnia, że jego stan już się poprawił, gwiazdor dalej będzie hospitalizowany. Żona komentuje stan Pawła Królikowskiego
Żona aktora, Małgorzata Ostrowska-Królikowska w końcu przerwała milczenie i przekazała mediom informację o stanie zdrowia ukochanego męża.

- Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem - ujawniła w rozmowie z "Faktem"

Małgorzata aktywnie wspiera męża podczas pobytu w szpitalu. Na zmianę z dziećmi czuwają przy jego łóżku.

Paweł Królikowski w szpitalu. Problemy zdrowotne
Aktor z problemami zdrowotnymi mierzył się już od kilku lat. Artysta miał tętniaka mózgu, a szybka reakcja lekarzy uratowała mu życie. Doszedł do siebie i znów podjął pracę zawodową. W grudniu 2019 roku Paweł Królikowski po raz kolejny trafił do szpitala.

Jak donosi "Fakt", rodzina bierze pod uwagę rehabilitację aktora w Niemczech. Miejmy nadzieję, że już niedługo powróci do pełni sił i zdrowia.
Więcej: https://www.radiozet.pl/Rozrywka/Plotki/Pawel-Krolikowski-zostanie-w-szpitalu-na-dluzej-Jego-zona-komentuje


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza