2020/01/08

Zwyrodnialec włożył temu pieskowi petardę do pyszczka i odpalił. 😡😥😢 Kategoria: PORUSZAJĄCE

Ten pies wabi się Bonita. Jego pyszczek został rozerwany, a oczy wyszły na wierzch. Wszystko przez bestialskie zachowanie zwyrodnialca, który umieścił petardę w jego pysku. Obolały i zakrwawiony pies został znaleziony przez dobrego człowieka parę dni temu w środku nocy w Teksasie!


Martha Vasquez, kobieta, która znalazła Bonitę zaalarmowała wszystkie możliwe ekipy ratunkowe, próbując znaleźć kogoś kto pomoże biednemu zwierzęciu. W końcu pies  został przewieziony do weterynarza. Tam po badaniach, niestety okazało się, że zwierzęciu nie można pomóc. Jedynym wyjściem, by zakończyć cierpienie Bonity było uśpienie jej!

Uśpiony pies został poddany dokładnym oględzinom, gdyż podejrzewano, że ktoś do niego strzelał, okazało się jednak, że pysk rozerwały mu fajerwerki! Oznacza to, że ktoś z premedytacją wsadził zwierzęciu petardę do pyska i podpalił!

Zdjęcia zostały upublicznione, żeby pokazać wszystkim do jakiej tragedii może doprowadzić tak głupia i bestialska zabawa! Mamy nadzieję, że widząc  co zwykła petarda może zrobić psu, jeśli kiedykolwiek zauważycie kogoś kto ma tak idiotyczne pomysły to zainterweniujecie! 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza