Kampania wyborcza idzie pełną parą . Przyglądam się kandydatom i ich wiek mnie przeraża .Czy w rządzie muszą być sami 60+ ???? Dlaczego mają nami rządzić staruchy ??? Czy do rządu można się dostać dopiero grubo po 50 ???? Takie starsze osoby może i doświadczenie mają , ale kiedy i jak zdobyte ?? My potrzebujemy ludzi nie skorumpowanych , bez komunistycznych doświadczeń , czy to pozytywnych czy negatywnych . Staruchy kapcie i przed telewizor , do rządzenia ludzie młodzi ! Tak uważam !!!!! gb
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz