
" Nareszcie koniec z panią Wierą i jej synalkiem darmozjadem . Koniec , kropka , finito . Mam nadzieję że na zawsze !!! Moja radość jest wielka !!! Ogromna jak ocean . Nie mogę uwierzyć ale to koniec . !!! Miejsce tego darmozjada jest przy matce nierobie i całej tej patologii . " No cóż Kaja , nie chwal dnia przed zachodem słońca , gdyż jeszcze wszystko zdarzyć się może ! Oby twoja radość i twój entuzjazm nie był przedwczesny . I życzę ci żebyś już nigdy nie wdepnęła w takie gówno !!! Ale powodzenia !!!!!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz