2018/10/18

koniec ............. Do W

Znalezione obrazy dla zapytania radość"  Nareszcie koniec z panią Wierą  i jej synalkiem darmozjadem  .  Koniec , kropka , finito . Mam nadzieję że na zawsze !!!   Moja radość jest wielka !!! Ogromna jak ocean . Nie mogę uwierzyć ale to koniec . !!!  Miejsce tego darmozjada jest przy matce nierobie i całej tej patologii .  "                                                                                                                                                                                                  No cóż Kaja , nie chwal dnia przed zachodem słońca ,  gdyż jeszcze wszystko zdarzyć się może ! Oby twoja radość i twój entuzjazm nie był przedwczesny . I życzę ci żebyś już nigdy nie wdepnęła w takie gówno !!! Ale powodzenia !!!!!                                 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz