2018/10/19

RZĄD GERIATRÓW


Znalezione obrazy dla zapytania wybory 2018
Znalezione obrazy dla zapytania wybory 2018W niedzielę każdy kto zechce pójdzie do urn i odda swój głos na swojego kandydata .                           Znamy ludzi ze stron gazet i z internetu, znamy swoich , a pozostali ??                                                        Tak sobie przeglądam twarze kandydatów do koryta i jedno mnie zastawia .  Gdzie są młodzi ludzie ??? Czy nami czy może w naszym imieniu muszą rządzić starcy ??? Bo wiek przeciętnego kandydata to 60+.  Jakoś mnie to nie zachęca do oddania głosu na geriatrę . Ja stawiam na młodych , choć nie wykluczam 50+ , ale już powyżej nie !!!!!                                                                                                  Jak nie damy młodym rządzić to nie nauczą się tej trudnej sztuki i co potem ??? Przecież to starostwo wymrze i co wtedy ??? Lepiej żeby młodzi teraz , już teraz się uczyli a będą mieli skalę porównawczą , myślenie ich i starych ludzi . A tak aż rzygać się chce jak wszędzie w rządach sam geriatryk . Może i wiedzę i doświadczenie mają , ale mają też maniery , niekoniecznie dobre tu i teraz !!!!!!   gb     

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz