Na tapczanie siedzi leń,
Nic nie robi cały dzień.
„O, wypraszam to sobie!
Jak to? Ja nic nie robię?
A kto siedzi na tapczanie?
A kto zjadł pierwsze śniadanie?
A kto dzisiaj pluł i łapał?
A kto się w głowę podrapał?
Jak to? Ja nic nie robię?
A kto siedzi na tapczanie?
A kto zjadł pierwsze śniadanie?
A kto dzisiaj pluł i łapał?
A kto się w głowę podrapał?
↓
Na tapczanie siedzi leń,
Nic nie robi cały dzień. WYPISZ , WYMALUJ SYN WIERUCHY !!!!!!
Na tapczanie siedzi leń,
Nic nie robi cały dzień. WYPISZ , WYMALUJ SYN WIERUCHY !!!!!!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz