2018/08/24

Kolejna osoba odchodzi z „Jaka to melodia?”. „Mam nadzieję, że spotkamy się w lepszych czasach”

Grzegorz WilkBurzliwą dyskusję wywołały zapowiadane od dłuższego czasu zmiany w „Jaka to melodia?”. Wiadomo już, że Robert Janowski nie będzie dłużej prowadzącym programu. Na tym jednak nie koniec, bowiem z produkcji odchodzą też inne osoby. Za wiele lat współpracy podziękował na Facebooku Grzegorz Wilk.To będzie prawdziwa rewolucja, która z pewnością zaskoczy fanów „Jaka to melodia?”. Po tym, jak Robert Janowski zakończył współpracę z popularnym programem muzycznym, nowym prowadzącym został Norbert „Norbi” Dudziuk. Te informacje potwierdził  podczas konferencji prasowej z okazji prezentacji jesiennej ramówki .
Oprócz Janowskiego z programem żegnają się też inne osoby, które z formatem były związane od wielu lat. Jedną z nich jest Grzegorz Wilk, wieloletni wokalista „JTM?”, który swoje zdanie na temat zmian w programie postanowił wyrazić na .

Wilk: Mam nadzieję, że spotkamy się w lepszych czasach

„»Jaka To Melodia?«.... Miałem już nic nie pisać na tym szkodliwym dla ludzi i jakże fałszywym narzędziu (fejsbuk), ale zakończył się dla mnie pewien ważny etap w życiu (przynajmniej w swojej dotychczasowej odsłonie), i jeśli jest możliwość podziękowania, to skorzystam z jego (fejsbuka) plotkarskiej natury” – rozpoczął swój obszerny post.
Grzegorz Wilk podziękował za udział „w jedynym takim programie, który budził tylko dobre emocje”. Jak zaznaczył, nigdy nie spotkał się z negatywnym odbiorem tego formatu. W dalszej części podziękował osobom z produkcji, m.in. Janowskiemu. To był czas mistrzów sceny, dobrego humoru i profesjonalizmu. Wiele się od Was nauczyłem. Będzie mi Was brakować. (...) Wszyscy wspólnie pracowaliśmy na ten sukces – dodał. Wilk w swoim wpisie wyraził również nadzieję, że „spotkamy się w lepszych czasach”.


Grzegorz Bonawentura Wilk
w środę
"Jaka To Melodia?".... Miałem już nic nie pisać na tym szkodliwym dla ludzi i jakże fałszywym narzedziu (fejsbuk), ale zakończył się dla mnie pewien ważny etap w życiu (przynajmniej w swojej dotychczasowej odsłonie), i jesli jest możliwość podziekowania, to skorzystam z jego (fejsbuka) plotkarskiej natury.
Dziękuję za udział w jedynym takim programie, który budził tylko dobre emocje. Bawił, i co najważniejsze- edukował ogromem pięknych, wartościowych piosenek. NIGDY ale to przenigdy nie spotkałem się z jego negatywnym odbiorem. Zawsze ze strony ludzi czekały mnie uśmiech i sympatia. To chyba ewenement... Dziękuję Tobie Robert Janowski za bliskie ludzkim sercom prowadzenie. Dziękuję Magdalena Tul Agata DąbrowskaAneta Emilia Figiel Tomasz Filipczak Michał Polubiec, Zbyszek Kaute, Adam Kram, Robert John Ekow Osam-Gyaabin Katarzyna Ocioszyńska Józef Węgrzyn, Kasia Kępa Marek Bik, Lidia Pawelec Joanna Łagodziec, Waldek Skowroński Agnieszka Żmijewska Fabian Włodarek Aleksandra Budziak, Krzysztof Mioduszewski, Mariusz Swatek Ewa Ewa, Aniuta Mioduszewska, Andrzej Karp Dariusz Janus, Paweł BomertPaweł Pełczyński Ala Szlempo, Lena Zuchniak,Marcin JajkiewiczMartin Fitch, całej ekipie od kamer, oświetlenia, organizacji Kacper Iskra i wspólnej zabawy. Dziękuję grupom tanecznym od Augustin Egurolla "Volt", Tomasz Reindl, Ani Głogowskiej, Marcin Olszewski, grupie Michała Szuby "Ego", Santi Bello Group. To takze podziękowania dla nieobecnych już od kilku lat Michał Rudaś Jarek Weber. To był czas mistrzów sceny, dobrego humoru i profesjonalizmu. Wiele się od Was nauczyłem. Będzie mi Was brakować. Nie chce wprowadzać podziałów, że jedni to, drudzy tamto, bo już ich nadto, niczego nie budują, i nie będę znosił, jeśli ktoś się będzie o to do mnie przypierdzielał. A wszyscy wspólnie pracowaliśmy na ten sukces. Co prawda, o wielu ludziach w obecnej sytuacji się zapomina, ale trzeba pamiętać, że też tam byli. A już ich nie będzie... Panowie i Panie, to był piękny okres w życiu, gdy dobrze i efektywnie się pracowało. Mam nadzieję, że spotkamy się w lepszych czasach. Może trochę starsi, "ale nie przestarzali" . Zawsze gdy Wam się zachce, możecie przecież do Wilka zadzwonić . Dziekuję również, a może powinienem zrobić to na początku, wszystkim widzom, którzy z nami zawsze byli i trzymali za nas kciuki. Robiliśmy to dla Was, z całą, niezafałszowaną miłością. Ściskam z przyjaźnią licząc, że i tak się spotkamy  Jesteście dla mnie rodziną.♥️
WSZYSCY POWINNI ZREZYGNOWAĆ Z PRACY W TYM PROGRAMIE . TO już nie ten sam program . A jak prowadzącym będzie ten błazen Norbi ????  Nikt tego gówna oglądać nie będzie !!!! gb

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz