2018/08/25

Tragedia w Wojkowicach. 2-letnie dziecko wypadło przez okno na beton. Chłopiec nie żyje

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek 24 sierpnia w Wojkowicach, ok. godz. 10:00. 2-letnie dziecko wypadło przez okno z pierwszego piętra. Niestety, mimo usilnych prób reanimacji dziecko zmarło.Tragedia w Wojkowicach. 2-letnie dziecko wypadło przez okno wprost na betonowy chodnik 

Dziecko wypadło z okna na pierwszym piętrze wprost na beton. - Na miejscu błyskawicznie pojawili się policjanci i karetka pogotowia. Niestety, mimo reanimacji dziecko zmarło. W tej chwili trwają czynności w tej sprawie - mówi sierż. sztab. Tomasz Mogielski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Będzinie. 

Jak udało nam się ustalić, dziecko było reanimowane ponad godzinę. 

Chłopiec był pod opieką ojca i jego znajoma. Niestety wystarczyła chwila nieuwagi. Dziecko prawdopodobnie wspięło się na kanapę, a później na parapet i wypadło przez otwarte okno. W chwili zdarzenia ojciec i jego znajoma byli trzeźwi. 

Policjanci ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Sprawą zajmuje się także Prokuratura Rejonowa w Będzinie. 

- Na miejscu cały czas jest prokurator, który bada okoliczności tego zdarzenia. Na pewno zostanie zlecona sekcja zwłok dziecka. Jej wyniki powinny być znane w poniedziałek - tłumaczy prokurator rejonowa Monika Jankowska z Prokuratury Rejonowej w Będzinie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz