2016/09/04

Tylko remis z Kazachstanem

Dodano: 04.09.2016 [20:05]
Tylko remis z Kazachstanem - niezalezna.pl
Po pierwszej połowie Polacy prowadzili 2:0 i wydawało się, że zwycięstwo na inaugurację eliminacji mistrzostw świata, jest pewne. Niestety, w drugiej połowie Lewandowski i spółka zagrali katastrofalnie. Dlatego skończyło się remisem.

Przed meczem z Kazachstanem, nawet na wyjeździe, Polacy byli zdecydowanymi faworytami.

Przebieg pierwszej połowy tylko to potwierdzał. Najpierw gola strzelił Kapustka, później podwyższył Lewandowski i na przerwę biało-czerwoni schodzili z wyraźną przewagę.

To co się stało w drugiej części jest jednak trudne do zrozumienia. Polacy grali niedokładnie, nerwowo, a przede wszystkim fatalnie w obronie. Dwie bramki strzeli Siergiej Chiżniczenko i zrobiło się niespodziewanie 2:2.

Wynik już się nie zmienił. Remis z drużyną uważaną za najsłabszą w naszej grupie to spora niespodzianka.