2017/06/09

Anglia: Terrorysta przetrzymuje zakładników w URZĘDZIE. Newcastle częściowo sparaliżowane! *********** Żarty się skończyły .... albo my albo oni !!!!!!!


WIELKA BRYTANIA. Kolejny akt terroru na Wyspach Brytyjskich. Tym razem w mieście Newcastle na północy Anglii.

Mężczyzna uzbrojony w nóż przetrzymuje zakładników w biurze pośrednictwa pracy w mieście Newcastle – podały brytyjskie media.
Jak poinformowała lokalna policja, na miejscu zjawili się negocjatorzy.Policja ewakuowała pobliski akademik studencki oraz postanowiła zamknąć stację metra. Oznacza to, że to duże miasto jest częściowo sparaliżowane.“Na miejscu zdarzenia pojawiali się funkcjonariusze policji. Jak poinformowano, uzbrojony w nóż mężczyzna wtargnął do budynku, gdzie wciąż przebywa kilku pracowników ośrodka” – podał przedstawiciel policji.
“Mamy podejrzenia, że mężczyzna był znany pracownikom biura pośrednictwa pracy. Wydarzenie traktujemy w tym momencie jako jednostkowy wypadek” – policja wykluczyła – jak twierdzi – na razie, ewentualność ataku terrorystycznego.To już trzeci akt terroru w Wielkiej Brytanii w ciągu zaledwie 2 miesięcy. Wcześniej doszło do tragedii w Manchesterze i Londynie.Northumbria Police 
Byker Metro station is closed as we deal with an ongoing situation on Clifford Street. Some roads are also closed. It's an isolated incident

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz