2017/06/29

Szwecja u progu wojny domowej! Dramatyczny apel szefa policji w Szwecji: "Ratujcie nas!"

Szokujące słowa szwedzkiej policji. Wygląda na to, że Szwedzi zupełnie nie radzą sobie z wewnętrzną sytuacją w swoim kraju. Międzynarodowi eksperci oceniają, że niedługo Szwecję czeka katastrofa humanitarna i może nie obejść się bez interwencji militarnej obcego wojska.
Szwecja u progu wojny domowej! Dramatyczny apel szefa policji w Szwecji: "Ratujcie nas!" [WIDEO]
Szef szwedzkiej policji Dan Eliasson przyznał w publicznej telewizji, że funkcjonariusze nie są już w stanie powstrzymać chaosu, który opanował kraj. Jego słowa są cytowane przez dziesiątki portali internetowych m.in. Jihad Watch czy Info Wars.
Sytuacja jest naprawdę dramatyczna. W związku z sytuacją w kraju aż 80 % policjantów chce opuścić służbę. Nie ma co się dziwić- służba w szwedzkiej policji to stan permanentnego zagrożenia życia. Z kolei w tajnym raporcie policji, który wyciekł do internetu, można przeczytać że liczba stref no-go wzrosła do liczby 61. Są one siedliskiem przemocy, gwałtów, codziennie dochodzi w nich do strzelanin oraz podpaleń samochodów.
- Obawiam się, że to koniec dobrze zorganizowanego, spokojnego i egalitarnego społeczeństwa Szwecji, jakie znamy z przeszłości. Nie będę zdziwiony jeśli wkrótce wybuchnie tam wojna domowa. W niektórych miejscach można uznać, że już wybuchła - ocenia ekspert ONZ ds. sytuacji kryzysowych Johan Patrik Engellau.
W podobnym tonie wypowiada się Magnus Ranstrop, ekspert ds. terroryzmu z Szwedzkiej Akademii Obrony Narodowej.
- Na niektórych obszarach ekstremiści przejęli kontrolę. Zagrożone są podstawowe normy sprawiedliwości i spokoju społecznego. Policja się rozpada i jest coraz gorzej. W Szwecji mamy do czynienia z katastrofą - napisał w raporcie.
- W części dzielnic Sztokholmu panuje bezprawie. System prawny, filar każdego państwa demokratycznego, zawala się - informuje jeden z szefów policji Lars Alversjø.
Co więcej, szwedzka służba bezpieczeństwa Säpo ostrzega, że w kraju znajduje się tysiące islamistów związanych z ISIS. Portal Jihad Watch ocenia, że sytuacja jest tak dramatyczna, że bez interwencji z zewnątrz się nie obędzie.
Tymczasem rząd i liberalne media nadal promują politykę multi-kulti oraz zachęcają do przyjmowania jeszcze większej liczby uchodźców, zamiast postarać się zmienić dramatyczną sytuację w Szwecji.
- Obawiam się, że punkt krytyczny został już przekroczony - podsumował Engellau
Poniżej fragmenty z interwencji szwedzkiej policji w dzielnicach imigrantów.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz