2017/06/27

AFERA! Ujawniono prywatne rozmowy Liroya. Chodzi o chandel dziećmi… (VIDEO)


Do sieci wyciekł zapis wideo z ukrytej kamery rozmowy posła Piotra Liroya Marca z Pawłem Bednarzem z fundacji Dobrego Pasterza, który zasłynął swego czasu z bójki w Sejmie. Mężczyzna demaskuje przed Marcem kulisy odbywającego się na szeroką skalę handlu dziećmi.
Handel nieletnimi nie był jedynym tematem rozmowy z nagrania, ale najciekawszym. Bednarz opowiada Liroyowi o tym, jak zorganizowany jest handel najmłodszymi dziewczynkami.

Według jego doniesień Policja w Bielsku-Białej, na czele z Elwirą J., oficerem prasowym, organizuje na wielką skalę przemyt dzieci z domów dziecka na podejrzane konkursy piękności w Niemczech, z których nie wracają. J. i jej koleżanka ze służby są harcmistrzyniami w ZHP i wraz z trzecią wspólniczką organizować mają proceder.
Następną lokalizacją, gdzie handel dziećmi ma odbywać się na wielką skalę jest Dolny Śląsk – Kłodzko i Wrocław. Tam maczać palce w obrzydliwych przestępstwach mają znajomi Liroya z law sejmowych.
Mężczyzna skarży się też, że zgłaszał wielokrotnie i osobiście sprawę do najważniejszych polityków w Polsce, w tym do prezydenta Andrzej Dudy. Jego apele pozostały bez odpowiedzi.
Oskarżenia padają także w stronę byłego prezydenta Polski Bronisława Komorowskiego, jako osoby podpisującej bezmyślnie (bądź świadomie) korupcyjne ustawy, umożliwiając w ten sposób organizowanie handlu dziećmi.
– W mojej ocenie 70% dzieci traci życie […], jeśli usłyszysz, że dziecko chore idzie za granicę, to powiem tak – 99,9%, to idzie ku*wa na organy. Od razu. – stwierdził Bednarz.
Poniżej cały zapis rozmowy uwieczniony kamerą z ukrycia.
źródło tv polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz