2017/06/27

Skandal! Feministki chcą zabijać białe dzieci, by pomóc czarnym Wyślij znajomemu Wydrukuj 27.06.2017


1270714dziecko27062017
Skandal! Feministki chcą zabijać białe dzieci, by pomóc czarnym

Świat naprawdę stanął na głowie. Jak informują konserwatywne amerykańskie media, tamtejsze feministki znalazły niecodzienny sposób na „walkę z rasizmem” i niesprawiedliwością społeczną. Według lewicowego magazynu „Meduza”, białe amerykańskie kobiety powinny zrezygnować z posiadania potomstwa, a jeżeli są w ciąży, „abortować”, czyli zabić noszone pod sercem dzieci, a swój czas i energię skierować na pomoc ciemiężonym Afroamerykankom. Brzmi jak niesmaczny żart? Nic z tych rzeczy. To po prostu sposób na walkę z supremacją białej rasy.
- W postępowym społeczeństwie, często zdarza się, że białe rodziny stoją na drodze równości i sprawiedliwości społecznej. Nie da się ukryć, że biała supremacja, tak zakorzeniona w naszym systemie, jest wynikiem przede wszystkim istnienia zbyt dużej liczby białych rodzin. Kiedy biali siłą podbijali i penetrowali Amerykę, niszczyli naturalnego równościowego ducha rdzennych mieszkańców, narzucając swoje wzorce kulturowe i modele społeczne.  To właśnie biali plantatorzy przynieśli Ameryce pasożytnictwo, czemu sprzyjał tradycyjny system społeczny oparty na dominującej roli białego ojca rodziny, któremu podporządkowana była biała kobieta i niewolnicza praca podbitych nacji.  Wszyscy musieli ten system zaakceptować – pisze na łamach magazynu „Meduza”, bojująca feministka Nicole Valentine.  
Według feministycznej autorki te wzorce tak silnie wryły się w amerykańską tożsamość, że teraz siłą trzeba je z niej wykorzenić.
- Biali od urodzenia implikują silne poczucie rasowej tożsamości swoim dzieciom, co wzmaga w nich poczucie rasowej wyższości i prowadzi do dalszej supremacji białej rasy w Ameryce. Dlatego należy zniszczyć model białej rodziny – postuluje autorka.
Jakkolwiek bełkotliwie to brzmi, tego typu argumentacji nie powstydziliby się chyba najzagorzalsi ideolodzy nazizmu w stosunku do swoich rasowych oponentów. Podobnie, jak metod zniszczenia białej rodziny, które proponuje autorka tekstu.
- Białe kobiety: nadszedł czas, abyście odegrały swoją rolę dziejową! Wasze białe dzieci wzmacniają białe supremastyczne społeczeństwo, które przynosi korzyści wyłącznie białym. Jeśli uważacie, że postępujecie uczciwie, a mimo to chcecie urodzić białe dzieci, jesteście obłudnikami. Białe kobiety powinny przerywać takie ciąże, a uzyskany dzięki temu czas i środki przeznaczyć na pomoc kolorowym kobietom, które nie mają innego wyboru i muszą wychowywać swoje dzieci. Nam pomaga konstytucja im nie. Zróbcie swoje, przerwijcie białą supremację – peroruje feministka.
Bardzo chcielibyśmy w to wierzyć, ale to niestety nie jest żart. One tak całkowicie na poważnie.
Piotr Filipczyk
fot. PixabayBrak komentarzy:

Prześlij komentarz