Jedna z wysp na Bałtyku w pobliżu Finlandii ma zostać zamknięta dla mężczyzn. Stanie na niej kurort wyłącznie dla kobiet. "Nie chodzi o nienawiść" - zarzeka się stojąca za projektem Amerykanka Kristina Roth. Pierwsze kobiety będą mogły odwiedzić wyspę w czerwcu tego roku. Pomysł jest prosty - na niewielkiej wyspie u wybrzeży Finlandii powstanie strefa wolna od mężczyzn. Ma pozwolić kobietom w pełni skupić się na własnych potrzebach. Ośrodek zlokalizowany zostanie na wyspie o powierzchni zaledwie 3,5 km kw. i w lesie iglastym, porastającym całą wyspę. "Skup się na sobie" Za pomysłem stoi Amerykanka Kristina Roth. Wpadła na niego podczas wakacji w kalifornijskim Malibu. "Kiedy w pobliżu zjawiał się przystojny mężczyzna, kobiety błyskawicznie sięgały po szminki" - powiedziała w rozmowie z dziennikiem "The New York Post". "Pomysł na kurort zamyka się w jednym zdaniu - skup się na sobie" - dodała Przy wyborze miejsca, jak się okazuje, miał głos... mężczyzna. A konkretnie - partner pomysłodawczyni. "Najpierw zakochałam się w nim, a potem w kraju, z którego pochodzi" - wyjaśniła Roth. "Jego rodzice posiadają tam wyspę, a on często wspominał, że wyspa obok jest na sprzedaż" - dodała. "Kiedy zobaczyłam te tereny, momentalnie zakochałam się w tej leśnej krainie" - opowiadała Roth. Roth zaznaczyła, że nie jest przeciwniczką mężczyzn. "Chcę dać kobietom możliwość odetchnięcia od codzienności i skupienia się tylko i wyłącznie na sobie" - zapewniła. Gotowe od czerwca Kurort ma zostać otwarty już w czerwcu. Wciąż nieznane są ceny pobytu w nim. Autor: akw//ŁUD / Źródło: nypost.com (http://www.tvn24.pl)
2018/02/16
Tam mężczyzn nie spotkasz. Na Bałtyku powstaje wyspa tylko dla kobiet (http://www.tvn24.pl)
Jedna z wysp na Bałtyku w pobliżu Finlandii ma zostać zamknięta dla mężczyzn. Stanie na niej kurort wyłącznie dla kobiet. "Nie chodzi o nienawiść" - zarzeka się stojąca za projektem Amerykanka Kristina Roth. Pierwsze kobiety będą mogły odwiedzić wyspę w czerwcu tego roku. Pomysł jest prosty - na niewielkiej wyspie u wybrzeży Finlandii powstanie strefa wolna od mężczyzn. Ma pozwolić kobietom w pełni skupić się na własnych potrzebach. Ośrodek zlokalizowany zostanie na wyspie o powierzchni zaledwie 3,5 km kw. i w lesie iglastym, porastającym całą wyspę. "Skup się na sobie" Za pomysłem stoi Amerykanka Kristina Roth. Wpadła na niego podczas wakacji w kalifornijskim Malibu. "Kiedy w pobliżu zjawiał się przystojny mężczyzna, kobiety błyskawicznie sięgały po szminki" - powiedziała w rozmowie z dziennikiem "The New York Post". "Pomysł na kurort zamyka się w jednym zdaniu - skup się na sobie" - dodała Przy wyborze miejsca, jak się okazuje, miał głos... mężczyzna. A konkretnie - partner pomysłodawczyni. "Najpierw zakochałam się w nim, a potem w kraju, z którego pochodzi" - wyjaśniła Roth. "Jego rodzice posiadają tam wyspę, a on często wspominał, że wyspa obok jest na sprzedaż" - dodała. "Kiedy zobaczyłam te tereny, momentalnie zakochałam się w tej leśnej krainie" - opowiadała Roth. Roth zaznaczyła, że nie jest przeciwniczką mężczyzn. "Chcę dać kobietom możliwość odetchnięcia od codzienności i skupienia się tylko i wyłącznie na sobie" - zapewniła. Gotowe od czerwca Kurort ma zostać otwarty już w czerwcu. Wciąż nieznane są ceny pobytu w nim. Autor: akw//ŁUD / Źródło: nypost.com (http://www.tvn24.pl)
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz