2015/12/26

Większość Polaków za odwołaniem prezydenta i rządu XXXXXXXXXXXXX Jak to czytam to chce mi sie zygac !!!!!!!!!!!!!!!

                                                                                                                                     Jak wynika z badania RW Research większość Polaków opowiada się za rozpisaniem referendum doprowadzającego do odwołania parlamentu, w którym przewagę ma Prawo i Sprawiedliwość oraz nowymi wyborami prezydenckimi.
Jak wynika z badania RW Research blisko 45% Polaków popiera propozycję rozpisania referendum w sprawie organizacji nowych wyborów parlamentarnych, które pozbawiłoby większości sejmowej Prawa i Sprawiedliwości i skróciło rządy tej formacji. Przeciwników takiego rozwiązania jest z kolei 33%, kolejne 22% nie ma zdania.
Podobne nastroje społeczne panują w kwestii odwołania prezydenta Andrzeja Dudy. Za rozpisaniem nowych wyborów prezydenckich, a co za tym idzie automatyczne odwołanie obecnego prezydenta opowiada się aż 44% Polaków. 35% pytanych jest przeciwnego zdania, a 20% nie ma w tej sprawie wyrobionego poglądu.
Jednocześnie pojawił się sondaż Millward Brown, z którego wynika, że już ponad 50% Polaków źle ocenia działalność prezydenta Andrzeja Dudy, co daje wzrost negatywnych notowań o 11% w porównaniu z poprzednim sondażem.                                                                                                                                                                                           Kuźwa  ,  czy  te  glaby  wreszcie  odpuszcza  ,  ile  tak mozna  . zygac  się  chce  "'!!!  Dosc  , litości  glaby.  Kiedy  zrozumiecie  ze  mamy  was  dosc  ,  was  i  waszego  pierdolenia  . I  tak  nikt  w  te  wasze  wypociny  nie  wierzy  ,  wiec  po  co  wam  to  debile  ,  sprzedawczyki  i  zdrajcy . DOSC !!!                                                                                                           gb

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz