2016/12/07

Debata Gazety Polskiej: „Polskie apteki na zakręcie”. TRANSMISJA



Dodano: 07.12.2016 [11:19]
Debata Gazety Polskiej: „Polskie apteki na zakręcie”. TRANSMISJA - niezalezna.pl
foto: arch.
We środę w Centrum Konferencyjnym Zielna trwa debata Gazety Polskiej „Polskie apteki na zakręcie”. Podjęte będą tematy związane z reformą rynku aptecznego, czy sytuacji przedsiębiorców związanych z tym sektorem. W debacie biorą udział m.in. wiceminister zdrowia Krzysztof Łanda.

Paneliści zaproszeni do dyskusji mają podjąć następujące tematy:

- „Apteka dla aptekarza” – czy to dobry pomysł?
- Reforma rynku aptecznego – czy potrzebujemy zmian, a jeśli tak to jakich?
- Czy zmiany na wynku aptecznym szkodzą polskim przedsiębiorcom?
- Jakie będą skutki proponowanych zmian dla pacjentów i farmaceutów?

Zapraszamy do oglądania transmisji z tego wydarzenia:



Do udziału w debacie byli zaproszeni:

Krzysztof Łanda – wiceminister zdrowia;
Adam Abramowicz – Przewodniczący Parlamentarnego Zespołu na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego;
Waldemar Buda – Przewodniczący Parlamentarnego Zespołu ds. Rynku Farmaceutycznego;
Jan Zając – Ziko Apteka;
Justyna Kaźmierczak – dr nauk farmaceutycznych, Apteki Zdrovit;
Bożena Szymańska – Związek Pracodawców Aptecznych PharmaNET;
Małgorzata marszałek – Polskie Stowarzyszenie Diabetyków;
Marcin Nowacki – Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz