2018/02/16

Sprzedaż twarów przez internet

 Codzienne kuszą  nas reklamy ładnej dzieży i  różnych  rzeczy często  nie osiągalnych w lokalnych sklepach !! Każdy widzi coś  co mu się podoba  i  zapragnie to  mieć .  Nic prostszego.  Wchodzisz na stronę , zamawiasz towar , płacisz ..  i  już .W  większości tego  typu  sklepy  wymagają przelewu na konto jeszcze  przed  zakupieniem towaru . A  potem albo  dostaniesz towar albo nie!  Ja  postanowiłam to sprawdzić i zamówiłam w sklepie MISZ MASZ  zimową czapkę . Ale czapki nie dostałam a pieniądze przepady !!! DLATEGO  NIGDY ALE  TO NIGDY   NIE PŁACĘ  ZA COŚ  CZEGO NIE  MAM   A   TAKA FORMĘ SPRZEDAŻY UWAŻAM    ZA OSZUSTWO!!!!!!  Bowiem  płacimy za realny przedmkot nie za coś czego  nie mamy !! Jedyna słuszna forma zakupu to płatne przy odbiorze  .  Inne  formy  zakupu uważam za oszustwa !! Co o tym sądzicie ?? Czy też padlście ofiarą oszustów ???? gb

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz