Codzienne kuszą nas reklamy ładnej dzieży i różnych rzeczy często nie osiągalnych w lokalnych sklepach !! Każdy widzi coś co mu się podoba i zapragnie to mieć . Nic prostszego. Wchodzisz na stronę , zamawiasz towar , płacisz .. i już .W większości tego typu sklepy wymagają przelewu na konto jeszcze przed zakupieniem towaru . A potem albo dostaniesz towar albo nie! Ja postanowiłam to sprawdzić i zamówiłam w sklepie MISZ MASZ zimową czapkę . Ale czapki nie dostałam a pieniądze przepady !!! DLATEGO NIGDY ALE TO NIGDY NIE PŁACĘ ZA COŚ CZEGO NIE MAM A TAKA FORMĘ SPRZEDAŻY UWAŻAM ZA OSZUSTWO!!!!!! Bowiem płacimy za realny przedmkot nie za coś czego nie mamy !! Jedyna słuszna forma zakupu to płatne przy odbiorze . Inne formy zakupu uważam za oszustwa !! Co o tym sądzicie ?? Czy też padlście ofiarą oszustów ???? gb
2018/02/16
Sprzedaż twarów przez internet
Codzienne kuszą nas reklamy ładnej dzieży i różnych rzeczy często nie osiągalnych w lokalnych sklepach !! Każdy widzi coś co mu się podoba i zapragnie to mieć . Nic prostszego. Wchodzisz na stronę , zamawiasz towar , płacisz .. i już .W większości tego typu sklepy wymagają przelewu na konto jeszcze przed zakupieniem towaru . A potem albo dostaniesz towar albo nie! Ja postanowiłam to sprawdzić i zamówiłam w sklepie MISZ MASZ zimową czapkę . Ale czapki nie dostałam a pieniądze przepady !!! DLATEGO NIGDY ALE TO NIGDY NIE PŁACĘ ZA COŚ CZEGO NIE MAM A TAKA FORMĘ SPRZEDAŻY UWAŻAM ZA OSZUSTWO!!!!!! Bowiem płacimy za realny przedmkot nie za coś czego nie mamy !! Jedyna słuszna forma zakupu to płatne przy odbiorze . Inne formy zakupu uważam za oszustwa !! Co o tym sądzicie ?? Czy też padlście ofiarą oszustów ???? gb
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz