2018/06/17

Co ona zrobiła! Chylińska ma nowy tatuaż, NA GŁOWIE

Agnieszka Chylińska słynie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi oraz wyglądu. Teraz jednak zdecydowała się na ruch, który zszokował wszystkich. Nawet fani piosenkarki złapali się za głowę.
Agnieszka Chylińska zyskała popularność jeszcze za czasów legendarnego zespołu „O.N.A”, w którym była wokalistką. Po rozpadzie grupy założyła kolejną formację tym razem pod swoim własnym nazwiskiem. Dodatkową popularność zyskała dzięki programowi „Mam talent” na antenie TVN, gdzie zasiada w jury.
Piosenkarka znana jest ze specyficznego wyglądu. Ma bowiem na swoim ciele wiele tatuaży, których nawet nie stara się ukrywać. Teraz jednak zdecydowała się na bardzo odważny krok, który nie wszystkim przypadł do gustu.

Agnieszka Chylińska ma nowy tatuaż

Wśród tatuatorów są pewne części ciała, których niektórzy nie decydują się tatuować. Są to głównie dłonie oraz głowa. Wiele osób związanych z tatuażami uważa, że powinno się je robić w miejscach, które można zakryć, ponieważ są sytuacje, w których ta sztuka jest źle postrzegana.
Chylińska znana jest jednak ze swojego specyficznego podejścia do życia. Piosenkarka nie przejmuje się zdaniem innych tym bardziej, jeśli chodzi o swój wygląd. Dlatego, jeżeli Chylińska chce coś zrobić, to możemy mieć pewność, że to zrobi, nie zważając na zdanie innych osób. Dzięki takiemu właśnie podejściu zdecydowała się na nowy tatuaż, który zrobiła sobie na głowie.
Fani jednak niechętnie podchodzą do jej decyzji. Zdjęcie z sesji w salonie tatuażu wokalistka opublikowała na swoim Instagramie. Internauci w komentarzach nie kryją swojego niezadowolenia z nowego stylu piosenkarki.
– Biedna. Zrobi wszystko dla kasy, sławy tuszując własne słabości. Byle gadali po wertepach internetu. – pisze jeden z internautów.
– Szkoda baby, 40 + i zwariowała… Te tatuaże, ten nowy koszmarny look jak stary dragol babo chłop – dodaje kolejny.
fot. instagram.com/@agnieszkachylinska                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Jest  trochę zwariowana  ale ją lubię . Robi co chce  ale wszystko we właściwej kolejności .Urodziła  dzieci, był  czas ,  że się im podporządkowała i zrezygnowała z siebie zmieniając prawie  wszystko , nawet styl .Ale dzieci podrosły a Agnieszka wykorzystuje swoje 5 min jak chce . Mnie się podoba , wszystko  co robi robi  " z głową"   hahaha  gb

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz