2026/06/27

KRIMINALIS- historie prawdziwe

       

                           Facet ktory prowadzi ta strone mowiac delikatnie jest niezrownowazony psychicznie.Kazdy ma swoje zycie , swoje sprawy a naprzyklad fb  traktuje jak rozrywke , czasem zeby sie posmiac z tego co tam wypisuja . I to wszystko . Tak robia ludzie ale nie on . On sobie wzial za cel ublizanie komu sie da . I nic go nie obchodzi , ze swoim zachowaniem krzywdzi ludzi .Najbardziej upatrzyl sobie Gieniutkowo- azyl dla swin. Bez powodu ubliza ludziom ktorzy to prowadza.Wysmiewa ich , ubliza im , wypisuje bzdury na ich temat . Oczywiscie mija sie z prawda ale dla tego glaba prawda nie istnieje .Byle komus dowalic , to jego motto .Mi tez sie oberwalo . Ale przegial .To ze mi ublizyl to jedno ale to ze opublikowal moje zdjecia bez mojej zgody to juz lamanie prawa bo tym samym naruszyl moje dobra osobiste . Zglosilam to zarzadowi fb ale wiem , ze to nic nie da . Nawet jak by mu zamkneli ta strone , zalozy nowa i kolo sie zamyka. Ale dopoki ludzie czytaja te jago wypociny , on bedzie pisac i pisac bo skoro czytaja , to sie podoba . Ludzie lubia niestety czytac zle o innych . To niektorych nakreca. A ten smiec bedzie nadal ublizal komu sie da. Oberwalo sie nawet samotnej matce z niepelnosprawnym dzieckiem ktora robila zbiorke na leki dla syna . Nazwal ja naciagaczka i zebraczka . Ale nigdy nie wiadomo co kogo czeka a karma wraca. Oby wrocila do niego .A tak w ogole  to podly typ ktory cieszy sie z nieszczescia innych i to go nakreca .Zycze mu zeby sam znalazl sie w takiej sytuacji , moze wtedy zrozumie ile zlego zrobil . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz