2016/07/05

Fryzjerka była pijana w sztok. I strzygła!

Dodano: 05.07.2016 [19:03]
Fryzjerka była pijana w sztok. I strzygła! - niezalezna.pl
foto: Snack Admiral/freeimages.com
Fryzjerka w jednym z salonów w Lubartowie (woj. lubelskie) była tak pijana, że ledwo utrzymywała równowagę. Co więcej, z kilkoma promilami alkoholu w organizmie, obsługiwała klientów.

O nietrzeźwej fryzjerce policjanci z Lubartowa zostali zaalarmowani przed południem. Jak wynikało z przekazanych informacji, kobieta miała słaniać się na nogach i zataczać. W takim stanie młoda kobieta próbowała strzyc klientów.

Policjanci, którzy pojechali na miejsce interwencji, nie kryli zaskoczenia całą sytuacją.Badanie wykazało, że fryzjerka miała w organizmie aż 3 promile alkoholu! Przyznała, że całą noc piła, a potem rano przyszła do pracy, gdzie prawdopodobnie wypiła jeszcze piwo.

W związku z jej zachowaniem policjanci sporządzili wniosek o ukaranie do sądu za popełnione wkroczenie podejmowania pracy w stanie nietrzeźwości. Grozi za to wysoka grzywna lub kara aresztu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz