2016/07/06

MUZUŁMANIN ZABIŁ ŻONĘ W OBECNOŚCI DZIECI. "MIAŁEM PRAWO TO ZROBIĆ, ISLAM MI NA TO POZWALA". -------------------- i my mamy przyjąć takie ścierwo ????? Toż to samobójstwo !!! Skoro własnego nie uszanuje to co dopiero obcych ?? Będzie gwałcić i zabijać nasze kobiety bo ........... islam pozwala!!!!!!!!!!!!!!!

W Niemczech ruszył proces 32-letniego Irakijczyka, który w listopadzie 2015 roku zamordował swoją żonę. Obecnie przebywa w areszcie, ale jak sam tłumaczy nie rozumie dlaczego, ponieważ miał pełne prawo do tego aby zabić własną żonę.
Sprawą zajmuje się Sąd Rejonowy w Ratyzbonie. Imigrant wraz z żoną i trójką dzieci we wrześniu zamieszkali w Laaber, gdzie czekali na rozpatrzenie wniosku o udzielenie azylu. Irakijczyk podejrzewał swoją żonę o zdradę. Udusił ją w sypialni. Podczas całego zajścia w domu obecne były dzieci jednak nie wiadomo czy były one świadkami zabójstwa. Po morderstwie mężczyzna wyprowadził je z domu.
Podczas zeznać ubiegający się o azyl 32-latek twierdzi że miał prawo zabić żonę, ponieważ islam mu na to pozwala. Jednocześnie jest oburzony faktem przebywania w areszcie.
Wyrok w tej sprawie ma zapaść 22 lipca.

wRealu24.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz