2016/07/05

Pomyliła hamulec z gazem*********************** No cóż w tym wieku zdarzyć się może wszystko , wiek bowiem ma swoje prawa dlatego powinniśmy się zastanowić jak długo można prowadzić samochód ??????

Dodano: 05.07.2016 [15:22]
Pomyliła hamulec z gazem - niezalezna.pl
foto: policja.pl
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w Piszu. 73-latka kierująca toyotą, zjeżdżając z ronda, wjechała na chodnik, uderzyła w ogrodzenie, przebiła się przez żywopłot i zatrzymała się dopiero na prywatnej posesji. 

Na szczęście nikt nie ucierpiał. Kierująca przyznała policjantom, że jadąc rondem,pomyliła... pedał hamulca z gazem. Ukarana została mandatem.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym 73-latka została ukarana 300-złotowym mandatem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz