Dodano: 05.07.2016 [15:22]
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w Piszu. 73-latka kierująca toyotą, zjeżdżając z ronda, wjechała na chodnik, uderzyła w ogrodzenie, przebiła się przez żywopłot i zatrzymała się dopiero na prywatnej posesji.
Na szczęście nikt nie ucierpiał. Kierująca przyznała policjantom, że jadąc rondem,pomyliła... pedał hamulca z gazem. Ukarana została mandatem.
Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym 73-latka została ukarana 300-złotowym mandatem.
Na szczęście nikt nie ucierpiał. Kierująca przyznała policjantom, że jadąc rondem,pomyliła... pedał hamulca z gazem. Ukarana została mandatem.
Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym 73-latka została ukarana 300-złotowym mandatem.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz