2016/07/06

UE chce wysłać 62 MILIARDY euro do Afryki, by zatrzymać napływ uchodźców------------------------ Sami nie przyjechali , ta sucz Merkel ich zaprosiła to niech teraz szwaby im płacą , nam nic do tego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     Miliardy euro zostaną wysłane do Afryki przez Unię Europejską. Miałoby to zatrzymać falę uchodźców desperacko próbujących dostać się do Europy – podaje brytyjski “Daily Express”.
UE planuje utworzyć “związki” w niektórych krajach Afryki Północnej. Kraje takie jak Mali, Nigeria czy Sudan będą zajmowały się obsługą imigrantów, zanim ci będą mieli możliwość podróżowania do Europy – powołuje się na oficjalne dokumenty unijne brytyjska gazeta.
W zamian Bruksela da im 62 miliardy euro na programy pomocowe i rozwojowe.
Umowa ma na celu zmniejszenie liczby imigrantów napływających na kontynent po rekordowym wzroście w roku poprzednim, gdy miliony uchodźców opuściły Bliski Wschód rozdarty wojną i ubogie kraje Afryki Północnej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz