Tak sobie mysle jak to sie stalo , ze Premierem rzadu w Polsce zostal folksdojcz Tusk . Polacy glosowali na konkretna partie nie na Tuska . Ale to jego partia w polaczeniu z innymi zostala powolana do utworzenia rzadu . I tu juz bylo z gorki bowiem to wszystkie partie Tuska.I tak tym sposobem rzadzi krajem folksdojcz i slugus Niemiec . Slepo wykonuje rozkazy Berlina bo to jego obowiazek .A Niemcy chca nas zniszczyc i robia wszystko zeby tak sie stalo . i de facto rzadzi nami Niemiec lapami Tuska.Jest zle a bedzie jeszcze gorzej .I do konca ich kadencji nic z Polski nie zostanie. Mysle ze juz wiecej nikt nie zaglosuje na KO . Tak wiec realne szanse ma PIS . Po porownaniu rzadow PIS i PO wieksze szanse ma PIS. Co by nie powiedziec o PIS , nigdy nie dzialali na szkode Polski jak to robi KO - Tusk .Nigdy wiecej Tuska i jego bandy .Nie bedzie nami rzadzil Niemiec . Dosc zlego zrobili . Ja popieram PIS bo za nich liczylo sie dobro Polski i Polakow i zylo sie zdecydowanie lepiej . GB
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz