2016/07/06

Za dziury trzeba płacić , ja mogę ich wam narobić za darmo , hahahaaaaaaaa,no w ostateczności zawsze można poprosić o pomoc...... mole hihihihhhhhhhiiiiii

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz