
Myślę sobie że w obecnych czasach najbezpieczniej jest trzymać oszczędności właśnie w skarpecie . Ma to dobre strony bo żadna upadłość banku nas nie obchodzi . Możemy spać spokojnie . Sejf w podłodze zupełnie wystarczy !!! A banki są niepewne ,dopóki jestesmy w Unii od bnków radzę się trzymać z daleka !!!!! Nawet ogromne kwoty można trzymać w domu .Zawsze można zamienić je na sztabki złota i nic nie stracimy i żaden szwab nie bedzie się bogacił naszym kosztem !!!!! Może to głupio brzmi.... ale jak bezpiecznie !!!!!!!! Jeśli ktoś pomyśli o złodiejach to gorszych złodziei od banków nie ma !!!! Słono płacimy za przechowywanie tam naszych pieniędzy , choć tak naprawdę banki na nas zarabiaja !!!! gb
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz