2017/08/21

Czy powinno się trzymać " kasę w skarpecie " ??

 Myślę  sobie że w  obecnych czasach najbezpieczniej jest trzymać oszczędności właśnie w skarpecie . Ma to dobre strony bo żadna upadłość banku nas nie obchodzi . Możemy spać spokojnie .  Sejf w podłodze zupełnie wystarczy !!! A banki są niepewne  ,dopóki jestesmy w Unii od bnków radzę się trzymać z  daleka !!!!! Nawet ogromne kwoty można trzymać  w domu .Zawsze  można zamienić je na sztabki złota i nic nie stracimy  i żaden szwab nie bedzie się bogacił naszym kosztem !!!!!  Może to głupio brzmi.... ale jak bezpiecznie !!!!!!!!  Jeśli ktoś pomyśli o złodiejach to gorszych złodziei od banków nie ma !!!! Słono płacimy za przechowywanie tam naszych pieniędzy , choć tak naprawdę banki na nas zarabiaja !!!!                                   gb

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz