2017/07/07

Środa Wielkopolska: Śmierć na komisariacie. Nie żyje 27-latek

Zdjęcie z artykułu: Środa Wielkopolska: Śmierć na komisariacie. Nie żyje 27-latekDo tragedii doszło we wtorek na komisariacie policji w Środzie Wielkopolskiej. Ciało 27-latka znalazł jeden z pracowników.                                                                      We wtorek w Środzie Wielkopolskiej doszło do tragedii. Łukasz Ś. odbywał na komisariacie policji prace publiczne. Był osadzonym w tamtejszym areszcie śledczym. Mężczyzna powiesił się w jednym z pomieszczeń socjalnych. Jego ciało znalazł jeden z pracowników cywilnych komisariatu.
27-latka wchodzącego do pomieszczenia zarejestrowała kamera monitoringu. Pracownicy zaniepokojeni tym, że mężczyzna długo nie wychodzi, poszli sprawdzić co się dzieje. Po wejściu do pomieszczenia okazało się, że 27-latek się powiesił. Na miejsce od razu wezwano karetkę pogotowia. Lekarz stwierdził jednak śmierć mężczyzny.
Jak podaje Głos Wielkopolski, podczas oględzin ciała nie ujawniono śladów świadczących o udziale osób trzecich w samobójstwie. Wyjaśnieniem sprawy zajmuje się prokuratura. O tym która, zdecyduje Prokuratura w Poznaniu. Mężczyzna odbywał karę w areszcie w systemie półotwartym, co umożliwiało mu wykonywanie prac gospodarczych na komisariacie. Prokuratura przesłuchała już policjantów oraz współosadzonych 27-latka. Powód targnięcia się na życie jest na razie nieznany. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz