2017/07/16

Europoseł PO zamieszczając swój wpis nie spodziewał się chyba takiej reakcji internautów

Znalezione obrazy dla zapytania Europoseł PO zamieszczając swój wpis nie spodziewał się chyba takiej reakcji internautówDodano: 15.07.2017 [20:24]

foto: Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
Janusz Lewandowski, europoseł Platformy Obywatelskiej błysnął w mediach w grudniu ubiegłego roku, gdy porównał to, co dzieje się na ulicach Warszawy do syryjskiego Aleppo. Widocznie tęskno mu było do tamtych pięciu minut sławy, bo znów dał o sobie znać, tym razem na Twitterze. Internauci wyśmiali i jego, i ugrupowanie, z którego się wywodzi.

„Nazwali się Prawo i Sprawiedliwość. Najbardziej kłamliwa gazeta nazywała się „Prawda”. PRL rósł w siłę i dostatek. Wszytko to g... prawda” - napisał Lewandowski na Twitterze.

Przypomnijmy, w grudniu ubiegłego roku, na kilka dni przed wybuchem tzw. puczu ciamajdanu, europoseł PO mówił:

Parlament Europejski jest dziś w gorączce wyborczej, patrzy na Aleppo, powinien patrzeć na ulice Warszawy - powiedział eurodeputowany Platformy Obywatelskiej Janusz Lewandowski przed debatą o Polsce w Parlamencie Europejskim. Politykowi PO nie przeszkadza, że wczoraj ONZ informowało o egzekucjach cywili w Aleppo. On woli rozmawiać o praworządności w Polsce. 

Czytaj więcej: Nie mają hamulców! Lewandowski żałuje, że PE zajmuje się Aleppo, a nie Warszawą

Nie wiadomo, jakiego efektu Lewandowski spodziewał się teraz, ale chyba nie o takie odpowiedzi, jakie padły mu chodziło.

Nazwali się "Prawo i Sprawiedliwość". Najbardziej kłamliwa gazeta nazywała się "Prawda". PRL rósł w siłę i dostatek. Wszytko to g... prawda.
A wy byliście Obywatelska. Chyba tylko dla oszustów i cwaniaków.Starość rozum panu pomieszała. Nazywali się Kongres Liberalno-Demokratyczny& Unia Demokratyczna& Unii Wolności➡️Partia Oszustów.Aferzyści.


Nazywacie się "Platforma Obywatelska" tylko obywatele to jedynie właśni kolesie i wasze tyłki. Opieracie się na kłamstwach jak "PRAWDA"!!!


Zło-dzie-je, zło-dzie-je, złodzieje,zło-dzie-je, złodzieje,zło-dzie-je, złodzieje,zło-dzie-je, złodzieje,zło-dzie-je, złodzieje,zło-dzie-je!
Właśnie z powodu takiej bezczelności PO przegrało wybory i ma notowania na żałosnym poziomie; Ludzie mają was dość

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz