2017/07/11

SZOK! W SZWECJI LEKARZE ZBADALI RZEKOMYCH "NIELETNICH IMIGRANTÓW". WYNIKI SĄ SZOKUJĄCE!

     SZOK! W Szwecji lekarze zbadali rzekomych "nieletnich imigrantów". Wyniki są szokujące!               Szwedzka Krajowa Rada Medycyny Sądowej (RMV) podała do wiadomości publicznej szokujące informacje na temat rzekomych nieletnich imigrantów. Okazuje się, że prawie 90% z podających się za osoby niepełnoletnie są dorośli. Badania przeprowadzono na 1481 przybyszach i nie pozostawiają one żadnych wątpliwości!. Wszyscy badani twierdzili, że nie osiągnęli jeszcze osiemnastego roku życia. W zdecydowanej większości były to wierutne bzdury, bo okazało się, że tej liczby aż 1215 osób osiągnęło już ten wiek. Stanowi to aż 86% całej badanej puli imigrantów .

Badania w celu ustalenia wieku zostały przeprowadzone przez 3 miesiące; od marca do czerwca bieżącego roku. Wykonywano rezonans magnetyczny stawu kolanowego oraz prześwietlenie zębów. Oba te badania pozwalają ustalić wiek osoby i tutaj nie ma wątpliwości, olbrzymia większość badanych imigrantów podających się za dzieci to osoby dorosłe. Jedynie 49 osób to kobiety, a resztę stanowią dorośli mężczyźni. Tak kończy się mit powtarzany przez lewicowo liberalne media o przyjmowaniu kobiet i dzieci. Metoda podawania niższego wieku niż rzeczywisty jest stosowana przez imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu od początku wielkiego kryzysu migracyjnego. Pozwala to zwiększyć szansę na azyl, a w przypadku popełnienia przestępstwa niepełnoletnia osoba może liczyć na łagodniejsze kary.

Bardzo ciekawe co teraz zrobią lewicowo-liberalne władze w Szwecji z taką rzeszą ludzi uznanych za “dzieci”. W Szwecji do końca czerwca 2017 przyjęto 9 tysięcy imigrantów. Wśród tamtejszego społeczeństwa zaczyna się budzić sprzeciw wobec takiej otwartości i polityce multikulti, która doprowadziła do islamskich dzielnic, stref no-go, poczucia zagrożenia i wzrostu ilości przestępstw, a szczególnie gwałtów w ogromnym stopniu w stosunku do poprzednich lat. W opublikowanym dzisiaj sondażu 49% mieszkańców tego skandynawskiego państwa uważa, że powinno być przyjmowanych mniej imigrantów. Jest to znacząca różnica w porównaniu do badania z 2015 roku, kiedy 33% Szwedów chciało takiego rozwiązania. Inny sondaż pokazuje podobne wyniki, według niego ograniczenia napływu imigrantów do Szwecji chce 52% obywateli tego kraju. Taka tendencja pokazuje, że wśród społeczeństwa zaczyna się budzić instynkt samozachowawczy ze względu na sytuację w kraju.

Niedawno jeden z ekspertów ONZ uznał, że sytuacja w niektórych regionach tego kraju jest na skraju wojny domowej, a niemal codziennie widzimy informacje mówiące o całkowitej niemocy tamtejszej policji. Badania szwedzkich lekarzy i ich ustalenia pokazują, że polityka multikulti prowadzona jest bez jakiegokolwiek pomysłu i polega na bezmyślnym przyjmowaniu wszystkich imigrantów bez sprawdzania ich wieku i tożsamości. Skutki tego są powszechnie znane i Szwecja doświadcza “ubogacenia kulturalnego” ze strony islamskich imigrantów. Ostatnie sondaże pokazują, że w społeczeństwie budzi się instynkt samozachowawczy i być może jest jakaś szansa dla tego kraju, aby obronił się przed przekształceniem w kalifat. W każdym razie polityka multikulti i jej szaleńcze wprowadzanie w życie już przynosi katastrofalne skutki.

wRealu24.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz