2017/07/11

Zaczyna się druga fala! Do Niemiec przybywają rodziny imigrantów z Bliskiego Wschodu!

Znalezione obrazy dla zapytania Zaczyna się druga fala! Do Niemiec przybywają rodziny imigrantów z Bliskiego Wschodu!  Imigranci   z Bliskiego Wschodu zaczynają sprowadzać swoje rodziny do Niemiec w ramach programu łączenia rodzin. Rząd w Berlinie liczy się z napływem od 200 do 300 tysięcy imigrantów podających się za Syryjczyków i Irakijczyków.
Podstawą do wyliczenia napływu ludności w ramach łączenia rodzin jest z jednej strony, liczba już wydanych wiz, z drugiej zaś oczekiwana liczba wniosków o wizę wjazdową do Niemiec złożonych przez krewnych Irakijczyków i Syryjczyków, którzy otrzymali azyl w Republice Federalnej.
Poinformował o tym dziennik „Welt am Sonntag”, który zwrócił się do Ministerstwa Spraw Zagranicznych z pytaniem w tej sprawie.Władze Niemiec pracują obecnie nad tym, aby można było szybciej sprowadzać rodziny. Obecnie czas oczekiwania jest różny, w zależności od kraju w jakim przebywa osoba. Trwa to od miesiąca do nawet roku.
Jak podaje MSW Niemiec, w pierwszym półroczu o azyl w Niemczech wystąpiło 90 tys. 389 osób. Jeśli ten stan rzeczy się utrzyma, ich liczbę w całym 2017 należy szacować na ok 180 tys. osób.
Źródło: NDIE.pl                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     No cóż błądzić jest rzeczą ludzką , ale to ??  Tylko ostatni  kretyn nie wyciąga wniosków z własnych błędów i dalej w nie brnie ,tylko kretyn i debil i  imbecyl  i .... masochista  i   ........gb

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz