2017/07/18

Powolna agonia UE !!!!

Absolutne zaskoczenie! Nikt nie oczekiwał, że to państwo zbuntuje się przeciwko UEDo Polski, Węgier oraz Czech dołącza właśnie kolejne państwo, które zdecydowanie buntuje się przeciwko przymusowej relokacji uchodźców w Unii Europejskiej. Sprawa jest o tyle ciekawa, że nikt nie spodziewał się, iż akurat to państwo się zbuntuje.

Chodzi o Finlandię, której przedstawiciele stwierdzili, że nie będą przyjmowali już więcej uchodźców arabskiego pochodzenia. Zapewniają oni, że swoje zobowiązania już wypełnili i na razie wystarczy.W przeciwieństwie do polskiego rządu uważają oni jednak, że należy znaleźć schronienie dla pozostałych uchodźców, którzy nadal nie zostali rozlokowani. Ich zdaniem władze Unii Europejskiej muszą znaleźć wyjście z obecnego impasu.
– Wyjściową kwotą jest 160 tysięcy osób i dla niej trzeba znaleźć rozwiązanie. Gdy to nastąpi, możemy rozważać kontynuację. Bez tego – nie – oświadczył zdecydowanie szef fińskiego MSZ – Timo Soini.
Władze Unii Europejskiej nie kryją swojego zaskoczenia postawą władz Finlandii. Do tej pory bezdyskusyjnie przyjmowały one uchodźców do swojego państwa.
źródło: wsedno24.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz