2017/07/03

Gwiazdka Platformy znowu się odezwała.

Znalezione obrazy dla zapytania Gwiazdka Platformy znowu się odezwała.Dodano: 02.07.2017 [13:40]

foto: Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
Wśród posłów opozycji jest kilka "indywidualności", które notorycznie dostarczają Polakom rozrywki. Swoimi występami wzbudzają śmiech i stają się obiektami kpin, ale najwyraźniej nauki żadnej nie wyciągają. O Kindze Gajewskiej z Platformy Obywatelskiej pisaliśmy kilka razy. Znowu jednak dała o sobie znać. Jest jednak szansa, że teraz zamilknie. Po takim komentarzu powinna. 

Podczas wczorajszej konwencji zorganizowanej przez Platformę Obywatelską politycy partii Grzegorza Schetyny jedynie atakowali PiS, ich przemówienia były pełne obelg i nienawiści, ale pomysłów jak zwykle mizernie.

CZYTAJ WIĘCEJ: Platforma zrobiła konwencję. Ale po co? Kpią z niej nawet przeciwnicy PiS

Pomimo to niektórzy chcą zaistnieć. Na własne nieszczęście.

Jedna z młodych posłanek Platformy zamieściła na Twitterze wpis, w którym (za Grzegorzem Schetyną) namawia do niepłacenia abonamentu telewizyjnego.

Wzywamy do niepłacenia abonamentu. Tych, którzy nie będą płacili z nami haraczu na propagandę, wynagrodzimy jak wygramy wybory! - napisała Kinga Gajewska z PO na Twitterze.
Wzywamy do niepłacenia abonamentu. Tych, którzy nie będą płacili z nami haraczu na propagandę, wynagrodzimy jak wygramy wybory!


Internauci zwrócili uwagę na to, że posłanka namawia do łamania prawa.


@gajewska_kinga A to nie jest czasami karalne? Wzywanie do łamania prawa? Mieliście 8 lat żeby zlikwidować płacenie za skrzynkę TV. Do budy teraz albo budki


@gajewska_kinga Czy zdaje sobie pani sprawę że namawia pani do łamania prawa?To jest karalne.I kto to robi?Posłanka która powinna być wzorem.Szczególnie riposta Dariusza Lipińskiego robi wrażenie! Musiało zaboleć Gajewską, ale czy zamilknie?

- Pani młoda, Pani ma czas. Przeciętny 40-latek nie ma go tyle, by obserwować, czy aż tak głupią propagandą da się kiedykolwiek wygrać wybory.


Pani młoda, Pani ma czas. Przeciętny 40-latek nie ma go tyle, by obserwować, czy aż tak głupią propagandą da się kiedykolwiek wygrać wybory. https://twitter.com/gajewska_kinga/status/881080047385411584 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz