2017/07/03

Co się Wałęsa odezwie, to ręce opadają. Ale tym razem fantazja go poniosła********** Dlaczego Wałęsa jest takim dupkiem ????

Znalezione obrazy dla zapytania Co się Wałęsa odezwie, to ręce opadają. Ale tym razem fantazja go poniosłaDodano: 03.07.2017 [10:31]

foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Od dawna tylko nieliczni poważnie traktują rozmaite deklaracje Lecha Wałęsy, ale tym razem najwyraźniej chce doprowadzić do zamieszek. Już wcześniej zapowiedział, że pojawi się 10 kwietnia w gronie Obywateli RP, a teraz w żałosny sposób odgraża się nawet stoczniowcom. Sytuacja poważna, ale jest też wątek groteskowy - on uważa, że stanie za nim... milion osób! 

O Lechu Wałęsie, który zadeklarował, że weźmie udział w kontrmanifestacji podczas obchodów miesięcznicy smoleńskiej, dosadnie wypowiedział się wczoraj Krzysztof Wyszkowski, legendarny opozycjonista.

- Lechu, proszę cię w imię szacunku do Polski i Polaków, zaniechaj szkodzenia i wreszcie zamilcz, przestań szkodzić Polsce - zaapelował.

CZYTAJ WIĘCEJ: "Kiedyś był szpiclem, potem bohaterem, teraz znowu idzie do swoich" - to o Lechu Wałęsie

Stanowczo zareagowali także stoczniowcy, którzy będą obecni 10 lipca na Krakowskim Przedmieściu.

- Chcemy spojrzeć w twarz Lechowi Wałęsie. Do tej pory nie przeprosił tych, na których donosił. To skandal, że chce protestować na Krakowskim Przedmieściu ramię w ramię z KOD, ekipą związaną z SB, z ich potomkami – podkreślił szef stoczniowej „Solidarności” Karol Guzikiewicz.

CZYTAJ WIĘCEJ: ​Tego TW „Bolek” nie mógł przewidzieć. To oni wyniosą go z Krakowskiego Przedmieścia

Zachowanie Wałęsy skomentowała poseł Małgorzata Gosiewska.

- Ten pan, były prezydent, kiedyś wielka postać, pomimo tych strasznych rzeczy jakie popełnił w przeszłości, nie potrafi z tego bagna wyjść. Nie potrafi stanąć w prawdzie, tylko dalej brnie w kłamstwa. Dalej obraża ludzi, dalej czuje się czymś lepszym, dalej nie potrafi zrozumieć tego, że za błędy trzeba płacić. Ten człowiek teraz moralizuje, szydzi z Polaków - powiedziała na antenie TVP Info.

Wałęsa brnie jednak dalej. Wczoraj na antenie Polsat News odgrażał się stoczniowcom.

- Jestem pokojowo nastawiony i wiem, że w Polsce jest policja. Jeśli ktoś podobny do Guzikiewicza podniesie rękę, to będzie miał problem - stwierdził. Ale na tym nie poprzestał.

- Czekam na Guzikiewicza. Z przyjemnością spotkam się i zobaczymy, kto będzie wyniesiony – powiedział. - Czekamy, niech mnie wyniesie, a ja postaram się jego wynieść

I jeszcze coś z gatunku "fantazje Wałęsy". Twierdzi, że jego obecność na kontrmanifestacji może być "jak sygnał z Aurory".

- Jeśli będzie milion ludzi, to pomożemy zejść tej władzy. A jak nie będzie miliona, to nie ma co ponosić kosztów - dodał.

I wszystko jasne. Milion? Wałęsa szuka pretekstu do odwrotu.                                                                                      

Dlaczego Wałęsa jest takim dupkiem ??????

Znalezione obrazy dla zapytania wałęsa dzieciństwo                                                                                                                                                                               Zacznę od początku . Były Prezydent RP  został poczęty w niemieckim obozie w którym to był przetrzymywany przez Niemców  jego ojciec . Pod koniec 1942 r  Niemcy pozwolili żonie odwiedzić męża . Wtedy i tam został poczęty Lech  Wałęsa ! W obozie   niemieckim podczas widzenia !!!  I  w ten sposób po 9 miesiącach 29 września 1943 r urodził się Lech Wałęsa .                                                     Wałęsę wychowywała matka z ojczymem bo ojciec zmarł na krótko po wyjściu z więzienia .   Wałęsa miał 6 rodzeństwa.   Matka ponownie wyszła za mąż za brata męża .Mieszkali  w Popowie  wszyscy  razem  . Bracia z Lechem na czele byli zepsuci i źli . Kradli , urządzali burdy i awantury , pili i bili . Taka zwykła patologiczna rodzina . Lech posunął się jeszcze dalej . Zrobił dziewczynie dziecko po czym zwiał !!  To historia Grzesia o grobie którego było tak głośno . Śmieć Lechu zostawił samą dziewczynę na pastwę losu wraz z dzieckiem w czasach kiedy to był ogromny grzech i wytykali ją palcami .  4letni Grześ , syn Wałęsy utopił się w stawie !!!!!!  Powiadomili Wałęsę o śmierci synka i nawet się pojawił na pogrzebie ale zaraz potem zwiał i tyle było go widać !!!  Wałęsa to parszywy śmieć który zostawił dziewczynę w ciąży bo bał się odpowiedzialności .  Jego rodzina była taka sama bo pogonili dziewczynę jak si u nich pojawiła . Bracia Wałęsy siedzieli w  więzieniu ale ten już jako młody chłopak był sprytny .  Już wówczas szedł tam gdzie można było coś z tego mieć .  Skończył jakąś zawodówkę rolniczą i uzyskał zawód elektryka . Dalej pił , rozrabiał i podrywał dziewczyny .  Był sprytny , jak narozrabiał zawsze potrafił sprytnie oddalić  od siebie podejrzenie . Może dlatego że pomimo tego iż pił w pracy zachowywał się właściwie , nie nawalał , był sprytny i dużo potrafił . Był dobrym pracownikiem dlatego jakoś kłopoty go  omijały choć rozrabiał ile wlezie .  Robił  w życiu  różne świństwa  . Był świnią i świnią pozostał !!!!!                                                                                 Dalsza  część jego  życia jest wszystkim dobrze znana!!!!                                                                                                      gb                                                                   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz