2017/07/03

SZWECJA: Seria gwałtów na festiwalach w miniony piątek! Muzułmanie gwałcą nawet na oczach tłumu

Policja szwedzka  otrzymała kilka doniesień o gwałtach dokonanych  podczas festiwali muzycznych w miniony  piątek, 30 czerwca. Ich sprawcami są prawdopodobnie muzułmanie. Żadnego jednak nie zatrzymano.
15-letnia dziewczyna została zgwałcona, w piątek wieczorem, podczas koncertu na festiwalu Bråvalla w Norrköping. Zdaniem policji dziewczynka została przytrzymana i zgwałcona przez śniadego mężczyznę w środku tłumu, tuż przed sceną. Ludzie przyglądali się temu i nikt nie  interweniowała. Chociaż ofiara gwałtu wyzywała pomocy, to nikt nie ruszył jej na ratunek.
– To straszne, że można czegoś takiego doświadczyć na oczach wielu ludzi – komentuje rzecznik policji, Thomas Agnevik. – Mamy mało informacji o sprawcy, i o tym co się stało– powiedział, zachęcając jednocześnie świadków gwałtu, aby skontaktowali się z policją.
Dziewczyna trafiła do szpitala, gdzie  przeszła badania lekarskie.
Natomiast w czasie Festiwalu Miasta w Västerås zgłoszono w piątek, 30 czerwca,  dwa gwałty, jeden zbiorowy na 16-letniej dziewczynce.
– Rozmawialiśmy z nią i uzyskaliśmy informacje, ale obecnie nie mamy podejrzanych. Wiemy jednak jak wyglądali sprawcy – powiedział rzecznik policji w Västmanland, Thomas Gustafsson.
O gwałcie na tej samej imprezie powiadomiła policję też 26-letnia.
– Była w ciężkim stanie i została przewieziona szpitala. Dlatego nie mogliśmy z nią porozmawiać. Nie mamy zatem żadnych szczegółów – mówi Gustafsson.
Gwałty dokonywane przez muzułmanów podczas szwedzkich festiwali nie są niczym nowy. To w zasadzi stały ich element.  Większość z nich nie jest zgłaszanych policji, która i tak nie potrafi ustalić sprawców.                                                                                           ex
Można by powiedzieć że za całe zło odpowiedzialna jest Merkel  !  I pewnie tak jest ale ...  no właśnie ale .... każdy własny rozum ma . I skoro Niemcy pakują palce w ogień nie znacy że inni muszą !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz