2018/01/09

10.01.2018

 
Kto zadziera z Macierewiczem Antonim
Jest już po nim.
To stanie się z Dudusiem i Moawieckim.
Bo Kaczyński już się poddal.
Lech Mokrzycki
14 godz.
DZIĘKUJEMY DZIĘKUJEMY DZIĘKUJEMY
PANIE MINISTRZE BYŁ PAN DLA NAS POLAKÓW PATRIOTÓW NAJLEPSZYM MINISTREM OD 1939 ROKU!!! NIE POZWALAŁ PAN PONIEWIERAĆ POLSKI WSRÓD SOJUSZNIKÓW I WŚRÓD WROGÓW! MIAŁ PAN STRATEGICZNE PODEJSCIE DO BEZPIECZENSTWA RZECZYPOSPOLITEJ I POTRAFIŁ PAN MIMO ZDRAJCÓW I ICH KNOWAŃ PROWADZIĆ NASZ KRAJ DO SOJUSZU Z JEDYNYM PAŃSTWEM, KTÓRE JEST W STANIE ZAGWARANTOWAĆ NAJJAŚNIEJSZEJ NIEPODLEGŁY BYT PAŃSTWOWY!!! NIGDY PANU TEGO NIE ZAPOMNIMY I GDY PRZYJDZIE PORA UPOMNIMY SIĘ O PANA!!!
CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE!!!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Takie i podobne wpisy  pojawiają się  pod  dymisją Macierewicza .  Jak widać ilość zwolenników i przeciwników odwołanego ministra jest podobna !!!! Jednak większości  Polaków nie podoba się dymisja Macierewicza i upatrują w niej prywatna zemstę DUDY a takie zachowanie nie uchodzi Prezydentowi !!!! No cóz jak zwykle czas pokarze kto ma rację !!!!!! gb

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz