Kto zadziera z Macierewiczem Antonim
Jest już po nim.
To stanie się z Dudusiem i Moawieckim.
Bo Kaczyński już się poddal.
Jest już po nim.
To stanie się z Dudusiem i Moawieckim.
Bo Kaczyński już się poddal.
Lech Mokrzycki
DZIĘKUJEMY DZIĘKUJEMY DZIĘKUJEMY
PANIE MINISTRZE BYŁ PAN DLA NAS POLAKÓW PATRIOTÓW NAJLEPSZYM MINISTREM OD 1939 ROKU!!! NIE POZWALAŁ PAN PONIEWIERAĆ POLSKI WSRÓD SOJUSZNIKÓW I WŚRÓD WROGÓW! MIAŁ PAN STRATEGICZNE PODEJSCIE DO BEZPIECZENSTWA RZECZYPOSPOLITEJ I POTRAFIŁ PAN MIMO ZDRAJCÓW I ICH KNOWAŃ PROWADZIĆ NASZ KRAJ DO SOJUSZU Z JEDYNYM PAŃSTWEM, KTÓRE JEST W STANIE ZAGWARANTOWAĆ NAJJAŚNIEJSZEJ NIEPODLEGŁY BYT PAŃSTWOWY!!! NIGDY PANU TEGO NIE ZAPOMNIMY I GDY PRZYJDZIE PORA UPOMNIMY SIĘ O PANA!!!
PANIE MINISTRZE BYŁ PAN DLA NAS POLAKÓW PATRIOTÓW NAJLEPSZYM MINISTREM OD 1939 ROKU!!! NIE POZWALAŁ PAN PONIEWIERAĆ POLSKI WSRÓD SOJUSZNIKÓW I WŚRÓD WROGÓW! MIAŁ PAN STRATEGICZNE PODEJSCIE DO BEZPIECZENSTWA RZECZYPOSPOLITEJ I POTRAFIŁ PAN MIMO ZDRAJCÓW I ICH KNOWAŃ PROWADZIĆ NASZ KRAJ DO SOJUSZU Z JEDYNYM PAŃSTWEM, KTÓRE JEST W STANIE ZAGWARANTOWAĆ NAJJAŚNIEJSZEJ NIEPODLEGŁY BYT PAŃSTWOWY!!! NIGDY PANU TEGO NIE ZAPOMNIMY I GDY PRZYJDZIE PORA UPOMNIMY SIĘ O PANA!!!
CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE!!! Takie i podobne wpisy pojawiają się pod dymisją Macierewicza . Jak widać ilość zwolenników i przeciwników odwołanego ministra jest podobna !!!! Jednak większości Polaków nie podoba się dymisja Macierewicza i upatrują w niej prywatna zemstę DUDY a takie zachowanie nie uchodzi Prezydentowi !!!! No cóz jak zwykle czas pokarze kto ma rację !!!!!! gb

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz