2018/01/09

Na to wszyscy czekali! Duże zmiany w polskim rządzie stały się faktem!

                                                                   W południe nastąpiło odwołanie i powołanie nowych ministrów w Pałacu Prezydenckim. Na godzinę zaplanowano pierwsze posiedzenie rządu w nowym składzie. Poznajmy zmiany personalne na najwyższych stanowiskach.                                                                                              Ze stanowiskiem ministra pożegnali się:
Antoni Macierewicz odwołany z funkcji ministra obrony narodowej 
Anna Streżyńska odwołana z funkcji ministra cyfryzacji
Witold Waszczykowski odwołany z funkcji ministra spraw zagranicznych
Mariusz Błaszczak odwołany z funkcji ministra spraw wewnętrznych i administracji
Jan Szyszko odwołany z funkcji ministra środowiska
Henryk Kowalczyk odwołany z funkcji ministra, członka Rady Ministrów
Andrzej Adamczyk odwołany z funkcji monistra infrastruktury i budownictwa
 Konstanty Radziwiłł odwołany z funkcji ministra zdrowia
Nowymi ministrami w polskim rządzie zostali:
Joachim Brudziński nowym ministrem spraw wewnętrznych i administracji – zastąpi Mariusza Błaszczaka
Henryk Kowalczyk ministrem środowiska – zastąpi Jana Szyszko
Łukasz Szumowski ministrem zdrowia
Jerzy Kwieciński ministrem inwestycji i rozwoju
Jadwiga Emilewicz ministrem przedsiębiorczości i technologii
Teresa Czerwińska ministrem finansów
Mariusz Błaszczak ministrem obrony narodowej
Andrzej Adamczyk ministrem infrastruktury                                                                                                                                                                                                                                                                     Bardzo mnie cieszy że nareszcie wywalili dwóch najgorszych ministrów na  świecie , chodzi  oczywiście   o złodzieja Szyszkę i kompletnego kretyna Radziwiłła , nawet przedszkolak byłby lepszy od tych dwóch  bezmózgowców !!!!!  Brawo Morawiecki !!!!  To jest dobra zmiana !!!!!  A tych dwóch debili powinno się pociągnąć  do odpowiedzialności karnej za  szkody jakie wyrządzili Polsce !!!!!!  Jeden chciał  nas pozbawić drzew i  zwierzą, drugi .....zdrowia i życia !!!  Powinni iść siedzieć !!!!!!!!  gb

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz