Wczorajszy dzień był bardzo przełomowy dla polskiej polityki. Zmiany w rządzie odbiły się głębokim echem w partii rządzącej, która aktualnie wchodzi w etap wewnętrznego kryzysu. Część posłów PiS nie jest zadowolona ze zmian przeprowadzonych przez premiera Mateusza Morawieckiego. Ich zdaniem dymisja Antoniego Macierewicza to cios dla pewnej części elektoratu Prawa i Sprawiedliwości. W samej partii również trwa burza. Część posłów rządzącej większości nie wyobraża sobie dalszych poczynań rządu bez osoby Macierewicza w jej składzie. “Panom Ministrom Janowi SZYSZKO,Witoldowi WASZCZYKOWSKIEMU i niezłomnemu Antoniemu MACIEREWICZOWI ,których -niestety- służby i lewactwo znowu pokonały,za ich służbę Polsce,moi Wyborcy i ja -DZIĘKUJEMY !
Czekamy na Wasz powrót do służby Naszej Ojczyźnie….”- napisała poseł Krystyna Pawłowicz na Facebooku.
Zdaniem poseł Pawłowicz oraz kilku innych posłów PiS, decyzja Mateusza Morawieckiego jest najgorszą z możliwych opcji, jakie miał on do wyboru. W mediach chodzą już plotki o tym, że Macierewicz razem z grupą wiernych posłów już niedługo opuści szeregi Prawa i Sprawiedliwości. W takiej wewnętrznej wojnie ofiary byc muszą , tym razem padło na MACIEREWICZA , najbardziej znienawidzonego polityka przez Dudę !! Ale to koniec jego marzenia o reelekcji , tym jednym ruchem zakończył swoja kadencję w terminie bowiem stracił bardzo wielu zwolenników !!!!!gb
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz