2016/09/21

niezalezna.pl - strefa wolnego słowa 21 września 2016 Gazeta Polska | Nowe Państwo | Gazeta Polska Codziennie | VOD Najnowsze Opinie Wideo Blogi Polska Świat Sport Gospodarka Obrona narodowa Historia Kultura Media Koniec kadencji Rzeplińskiego za: 92 dni Wesele z kradzieżą w tle

Dodano: 21.09.2016 [16:56]
Wesele z kradzieżą w tle - niezalezna.pl
foto: pixabay.com
Nietypowy finał miało sobotnie przyjęcie weselne, w którego trakcie ktoś ukradł nowożeńcom otrzymaną od gości gotówkę. Sprawca ukradł około 20 tys. zł – podaje policja.pl

Nowożeńcy zorientowali się o kradzieży podczas odbywającego się przyjęcia weselnego. Z zaparkowanego przed lokalem samochodu zniknęły pieniądze otrzymane od gości weselnych. W sumie łupem złodzieja padło znajdujące się w teczce około 20 tys. zł.

Policjanci szybko ustalili osoby, które mogły mieć dostęp do auta. Złodziejem okazała się 29-letnia mieszkanka powiatu bialskiego, która była jednym z gości weselnych.

Wczoraj usłyszała zarzuty kradzieży co najmniej dwudziestu tysięcy złotych. Kobieta przyznała się do winy - podaje policja.pl

Obecnie trwają czynności, zmierzające do odzyskania skradzionej gotówki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz