TWOJE SZCZĘŚCIE
Jak można kogoś kochać czy nienawidzić
skoro tego kogoś nie widzisz... skoro nie widziałeś go NIGDY osobiście? To co wówczas czujesz do tego człowieka to tylko twoje uprzedzenia... wiara w jego przypiętą etykietę najczęściej przez ludzi mściwych, zawistnych... i po prostu głupich. Jeśli człowiek bez zastanowienia połyka taką manipulację, zwiedzenie nigdy nie będzie dobrym sędzią... a nawet jak skaże takiego człowieka to jego sukces jest tylko narkotykiem, jak się któregoś dnia przebudzi ze swojego amoku... będzie mu strasznie głupio. Nasze serce stanie się naprawdę wolne i pełne spokoju kiedy przestanie osądzać innych... ale tak to bywa w życiu... zanim znajdziesz to swoje poletko miłości, musisz przejść przez poletko nienawiści... i czym miłość większa do ciebie się zbliża to i nienawiść też chce jej dorównać. Nienawiść jeszcze nikomu nie przyniosła pożywienia... ani szczęścia... nawet kiedy żyjesz w pięknym miejscu... jesteś dalej nieszczęśliwym człowiekiem i wiecznie obwiniasz kogoś za brak własnego szczęścia, co znaczy, że są w tobie fałszywe wierzenia, które blokują to szczęście. I nigdy nie znajdziesz szczęścia skoro jesteś przywiązany do pewnych rzeczy bo wyrwanie tobie choćby jednej z nich uczyni ciebie nieszczęśliwym. Większość ludzi mają tak wyprane mózgi, że nawet nie zdają sobie z tego sprawy i są bardzo nieszczęśliwi... i walczą z całym światem aby go naprawić bo oskarżają innych za swój marny stan. Jeśli sam zrozumiesz, jakie ciebie męczą koszmary dopiero wówczas przebudzisz się w nowej rzeczywistości.
Namaste
Vancouver
5 Jan. 2018
WIESŁAWA
|
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz