Dodano: 22.09.2016 [11:12]
Policja ostrzega przed piciem butelkowanej wody mineralnej z etykietą "Żywioł Żywiec Zdrój". Jak informują funkcjonariusze, może ona być niezdatna do picia.
Policja w Bolesławcu wydała w tej sprawie specjalny komunikat:
Policja w Bolesławcu wydała w tej sprawie specjalny komunikat:
Dzisiejszej nocy do bolesławieckiego szpitala trafił 31- letni mężczyzna z poparzeniami przełyku . Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna napił się wody mineralnej z oryginalnie zapakowanej butelki, na której widniała etykieta „Żywioł Żywiec Zdrój”.
Służby apelują o powstrzymywanie się picia wody z etykietą Żywioł Żywiec Zdrój ponieważ mogą w niej znajdować się nieustalone substancje niebezpieczne dla zdrowia.
Służby apelują o powstrzymywanie się picia wody z etykietą Żywioł Żywiec Zdrój ponieważ mogą w niej znajdować się nieustalone substancje
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz