2016/09/22

Policja ostrzega przed piciem wody mineralnej


Dodano: 22.09.2016 [11:12]
Policja ostrzega przed piciem wody mineralnej - niezalezna.pl
foto: Marcin Pegaz/Gazeta Polska
Policja ostrzega przed piciem butelkowanej wody mineralnej z etykietą "Żywioł Żywiec Zdrój". Jak informują funkcjonariusze, może ona być niezdatna do picia.

Policja w Bolesławcu wydała w tej sprawie specjalny komunikat: 
Dzisiejszej nocy do bolesławieckiego szpitala trafił 31- letni mężczyzna z poparzeniami przełyku . Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna napił się wody mineralnej z oryginalnie zapakowanej butelki, na której widniała etykieta „Żywioł Żywiec Zdrój”.

Służby apelują o powstrzymywanie się picia wody  z etykietą Żywioł Żywiec Zdrój ponieważ mogą w niej znajdować się nieustalone substancje niebezpieczne dla zdrowia. 


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz